Povezane vesti
Japan neće poslati vladinu delegaciju na ZOI u Pekingu
N1 Info 24.12.2021
Japan neće poslati vladinu delegaciju na ZOI u Pekingu 2022., ali to za Tokio nije diplomatski bojkot, kojeg predvode SAD. Takav potez je i razumljiv, zbog jakih ekonomskih odnosa Zemlje izlazećeg sunca i Kine. Glavni sekretar vladinog kabineta izjavio… »
Japan uz Ameriku: Tokio se pridružuje diplomatskom bojkotu Zimskih olimpijskih igrara, ne šalje državnu delegaciju u Peking
Sportal blic 24.12.2021
Japan je danas saopštio da neće slati delegaciju ministara u ime administracije na otvaranje Zimskih olimpijskih igara /ZOI/ u Pekingu. Japan neće slati delegaciju, ali će trojica zvaničnika Olimpijskog komiteta prisustvovati, čime sledi primjer SAD za… »
Japan neće slati delegaciju vlade na ZOI 2022. u Pekingu
Dnevnik 24.12.2021
TOKIO: Japan neće poslati vladinu delegaciju na Zimske olimpijske igre u Pekingu, u februaru 2022. godine, saopšteno je iz Tokija. Ova odluka prati diplomatski bojkot koji predvode SAD, koje su kao razlog navele zabrinutost oko kršenja ljudskih prava u… »
Vesti dana »

Sud ukinuo pritvor za petoro osumnjičenih u slučaju pada nadstrešnice
Nova ekonomija pre 43 minutajoš 31 povezana

Ministarstvo prosvete uplatilo deo novca za plate fakultetima koji su obnovili rad
Beta pre 53 minutajoš 20 povezanih

Izrael: Više od 50 aviona učestvovalo u operacijama u Iranu; Grosi: Iran nije nameravao da stvara nuklearno oružje
RTV pre 28 minutajoš 71 povezana

Spremite se - Srbija je na udaru; Izdato upozorenje na veoma opasnu vremensku pojavu
B92 pre 2 satajoš 28 povezanih

Partizan može da zaigra u komšiluku! Evo na koga idu crno-beli ako izbace AEK u kvalifikacijama za Ligu Evrope
Kurir pre 3 minutajoš 62 povezane