Povezane vesti

Ugašen požar na Novom Beogradu: Goreo veći objekat, na licu mesta bilo 19 vatrogasaca! (video)

Ugašen požar na Novom Beogradu: Goreo veći objekat, na licu mesta bilo 19 vatrogasaca! (video)

Mondo 24.12.2021
Požar iza tržnog centra "Delta siti" na Novom Beogradu izbio je danas u toku poslepodneva i ugašen je u 16 časova. Požar iza tržnog centra "Delta siti" na Novom Beogradu izbio je danas u toku poslepodneva i ugašen je u 16 časova. Kako je potvrdilo… »
Lokalizovan požar na Novom Beogradu 19: vatrogasaca se izborilo sa buktinjom: Ne znam šta je tu moglo da se zapali

Lokalizovan požar na Novom Beogradu 19: vatrogasaca se izborilo sa buktinjom: Ne znam šta je tu moglo da se zapali

Blic 24.12.2021
Požar koji je izbio danas oko 16 sati na Novom Beogradu u napuštenoj kući iza tržnog centra "Delta city" lokalizovan je, javlja reporter "Blic" sa lica mesta. - Kad sam došao s posla, video sam gust dim, a onda i vatrogasce kako gase plamen. Tu niko… »
Vatrogasci u Novom Beogradu pobedili vatrenu stihiju: Pogledajte kako izgleda izgoreli objekat u Ulici dr Agostina Neta (foto)

Vatrogasci u Novom Beogradu pobedili vatrenu stihiju: Pogledajte kako izgleda izgoreli objekat u Ulici dr Agostina Neta (foto)

Kurir 24.12.2021
Požar u Novom Beogradu je lokalizovan i u toku je dogašivanje. Vatrogasci su u 15.45 dobili dojavu da gori napušteni objekat u Ulici dr Agostina Neta bb. Dva vozila sa osam vatrogasaca iz Zemuna i tri vozila sa 11 vatrogasaca sa Voždovca odmah su se… »
Požar na Novom Beogradu Vatrena stihija zahvatila prostor iza tržnog centra (foto/video)

Požar na Novom Beogradu Vatrena stihija zahvatila prostor iza tržnog centra (foto/video)

Alo 24.12.2021
Izbio je požar. Na Novom Beogradu, tačno iza tržnog centra "Delta city", izbio je požar. Alo Pogledaj galeriju Alo Pogledaj galeriju Kako naš reporter javlja sa lica mesta, gori napuštena baraka. Jasno se vidi da je u pitanju veliki plamen, te… »
Prvi snimak požara na Novom Beogradu: Vatra guta baraku u blizini tržnog centra (video)

Prvi snimak požara na Novom Beogradu: Vatra guta baraku u blizini tržnog centra (video)

Večernje novosti 24.12.2021
Foto: Printskrin Twitter/NojChe U pitanju je veća, napuštena baraka, a veliki oblak dima vidi se u tom delu Novog Beograda. U MUP-u je potvrđeno da nema povređenih, a na terenu se nalazi pet vatrogasnih vozila sa 19 vatrogasaca. Nije poznato pod kojim… »
Detalji požara na Novom Beogradu Vatra zahvatila ogroman objekat, na jednom delu se urušio krov (foto/video)

Detalji požara na Novom Beogradu Vatra zahvatila ogroman objekat, na jednom delu se urušio krov (foto/video)

Alo 24.12.2021
Požar je lokalizovan, a povređenih lica nema. Oko 15.45 časova, primljena je dojava da gori napušteni objekat u ulici dr Agostina Neta bb na Novom Beogradu. Dva vozila VSJ Zemun 8 vatrogasaca i tri vozila iz VSJ Voždovac sa 11 vatrogasaca upućena su… »

Vesti dana »