Povezane vesti

Lesor: Nadam se titulama i uspešnoj sezoni

Lesor: Nadam se titulama i uspešnoj sezoni

Dnevnik 24.12.2021
BEOGRAD: „Nadam se da ćemo ćemo osvajati titule i da ćemo imati uspešnu sezonu. Prošle sezone sam osvojio Evrokup sa Monakom, ne znam da li iko osvojio Evrokup dve godine zaredom, nadam se da mogu da upišem u istoriju i svoje i ime kluba", rekao… »
Grobari su ovo jedva čekali: Lesor se priključio ‘parnom valjku’, odradio trening pa navijačima poslao mnogo jaku…

Grobari su ovo jedva čekali: Lesor se priključio ‘parnom valjku’, odradio trening pa navijačima poslao mnogo jaku…

Hot sport 24.12.2021
Košarkaši Partizana predvođeni najtrofejnijim evropskim stručnjakom Željkom Obradovićem, ove godine imaju najviše moguće ambicije. Kada je Žoc seo na klupu ‘parnog valjka’ usledile su velike kadrovske promene. U Humsku je stigao jedan od… »
Prva poruka za grobare - Partizan šampion! Matijas Lesor je crno-beli i jedva čeka da dobro upozna Željka Obradovića

Prva poruka za grobare - Partizan šampion! Matijas Lesor je crno-beli i jedva čeka da dobro upozna Željka Obradovića

Mondo 24.12.2021
Francuz zadužio Partizanovu opremu i stavio se na raspolaganje šefu stručnog štaba. Francuz zadužio Partizanovu opremu i stavio se na raspolaganje šefu stručnog štaba Partizan je dočekao novog centra Matijasa Lesora, koji se pridružio… »
Lesor odradio prvi trening, uz šampionsku poruku Partizanovim navijačima!

Lesor odradio prvi trening, uz šampionsku poruku Partizanovim navijačima!

Sportske.net 24.12.2021
Najnovije Partizanovo pojačanje je nekadašnji centar Crvene zvezde Matijas Lesor koji je doputovao u Beograd i danas odradio prvi trening sa crno-belima. Naravno, iskorišćena je i prilika da za klupsku televiziju iznese svoje prve impresije po dolasku… »
“Partizan šampion, ajdee!”: Lesor stigao na prvi trening i odmah oduševio navijače

“Partizan šampion, ajdee!”: Lesor stigao na prvi trening i odmah oduševio navijače

Vesti online 24.12.2021
Lesor je danas odradio prvi trening sa crno-belima, a potom za klupsku televiziju istakao da će mu posebno zadovoljstvo biti rad sa trenerom Željkom Obradovićem. Lesor je po dolasku u klub istakao da zna kakav ga pritisak očekuje. – Iz tereta dolazi… »
Lesor u Beogradu poručio „Partizan šampion“, pa progovorio i srpski

Lesor u Beogradu poručio „Partizan šampion“, pa progovorio i srpski

Nova 24.12.2021
Novi košarkaš Partizana Matijas Lesor priključio se timu crno-belih i izrazio nadu da će klub iz Humske osvojiti titule. „Tek sam stigao ovde, pa moram da se upoznam sa timom, sastavili su dobru ekipu. Prvi trening mi je prošao dobro i očekujem da… »
Lesor odradio prvi trening s Partizanom: Očekujem uspešnu sezonu

Lesor odradio prvi trening s Partizanom: Očekujem uspešnu sezonu

N1 Info 24.12.2021
Francuski reprezentativac Matijas Lesor odradio je prvi trening sa Partizanom, čiji će dres nositi do kraja ove sezone. „Tek sam stigao, upoznao sam tim. Pratim košarku, znam da je ovo dobra ekipa. Moj prvi trening je prošao dobro. Očekujem… »
Lesor posle prvog treninga: "Nadam se da ću u istoriju upisati i svoje i ime Partizana"

Lesor posle prvog treninga: "Nadam se da ću u istoriju upisati i svoje i ime Partizana"

Večernje novosti 24.12.2021
foto: printskrin - kk partizan tv Francuz je prošle sezone u dresu Monaka osvojio Evrokup, a sada će imati priliku da to učini sa drugim klubom. - Nadam se da ćemo osvajati titule i da ćemo imati uspešnu sezonu. Prošle sezone sam osvojio Evrokup sa… »

Vesti dana »