Povezane vesti
Joveljić je toliko dobar u šahu, selektor pravi majstora od njega
Nova 25.12.2021
Dejan Joveljić, fudbaler Los Anđeles Galaksija i nekadašnji igrač Crvene zvezde je postao kandidat za šahovskog majstora. Dvadesetdvogodišnji napadač je svojevremeno bio biser crveno-belih, ali se već neko vreme paralelno bavi i šahom i učestvuje na… »
Igrao je u zvezdi, a sada je najbolji šahista među fudbalerima: Bori se protiv majstora i ima svetlu budućnost!
Hot sport 25.12.2021
Odlično mu ide. Nekadašnii fudbaler Crvene zvezde Dejan Joveljić, postao je najbolji šahista među fudbalerima. Mladi napadač koji je trenutno član Los Anđeles Galaksija, odigrao je jedan profesionalni turnir na kome je zabeležio nekoliko pobeda. To je… »
Srbin je najbolji šahista među profesionalnim fudbalerima: Dve godine igra, ima FIDE rejting i bori se protiv majstora!
Mondo 25.12.2021
Na fudbalskom terenu trese mreže, za šahovskom tablom žrtvuje figure kako bi savladao protivnike. I dobro mu ide. Na fudbalskom terenu trese mreže, za šahovskom tablom žrtvuje figure kako bi savladao protivnike. I dobro mu ide. Nekadašnji napadač Crvene… »
Vesti dana »
Incident kod Pravnog fakulteta: Povređeni stabilno, vozač uhapšen
Beta pre 10 minutajoš 58 povezanih
U Skupštini Srbije nastavljena rasprava o izmenama izbornih zakona, poslanici o amandmanima
Beta pre 1 satjoš 30 povezanih
Bogoljub Karić o kupovini NIS-a za BBC: 'Želimo da sačuvamo naša dobra'
BBC News pre 55 minutajoš 36 povezanih
Hepatitis A otkriven u zamrznutom voću iz Požege: nadležne službe pokrenule kontrole
Glas Zapadne Srbije pre 20 minutajoš 25 povezanih




