Povezane vesti

Repera optužila još jedna bivša devojka: Imala sam podlive i rascepanu usnu

Repera optužila još jedna bivša devojka: Imala sam podlive i rascepanu usnu

Nova 25.12.2021
Nakon što je politička aktivistkinja Nina Stojaković na Tviteru optužila repera Uroša Radivojevića, poznatijeg kao Numero da je navodno tukao, gušio i maltretirao njenu sestru, oglasila se i još jedna navodno njegova bivša devojka. Naime, devojka… »
Ko je Numero? Reper koji je prijavljen policiji za zlostavljanje naprasno nestao sa društvenih mreža

Ko je Numero? Reper koji je prijavljen policiji za zlostavljanje naprasno nestao sa društvenih mreža

Srbija danas 25.12.2021
Nakon što je saznao da je prijavljen policiji! Kao bomba je odjeknula vest da je reper Uroš Radivojević, poznatiji kao Numero, zlostavljao svoju devojku, a da je sada prijavljen policiji (detaljnije klikom OVDE) Podsetimo, 24. decembra, Nina… »
Otišla da prijavi repera Numera, u policiji joj rekli „da ide kući i zaboravi“

Otišla da prijavi repera Numera, u policiji joj rekli „da ide kući i zaboravi“

Nova 25.12.2021
Nina Stojaković, sestra devojke koja je optužila repera Uroša Radivojevića, poznatijeg kao Numero, za fizičko i psihičko zlostavljanje, ponovo se obratila putem Tvitera, ali ovog puta policijskim službenicima koji su, kako je navela u objavama… »
Bivši saradnik repera optuženog za nasilje: Nismo bili prijatelji, loš je čovek

Bivši saradnik repera optuženog za nasilje: Nismo bili prijatelji, loš je čovek

Nova 25.12.2021
Na Tviter profilu Ajkulovski, Miško Ajkulić, objavljena je nekolicina tvitova koji se tiču repera Uroša Radivojevića poznatijeg kao Numero. Tvitove je Ajkulovski objavio nakon objava Numerove bivše, devojke Ivone, u kojima tvrdi da je bila… »
Srpskog repera za nasilje optužila još jedna bivša devojka: "Imala sam podlive i rascepanu usnu, izgubila sam kosu"

Srpskog repera za nasilje optužila još jedna bivša devojka: "Imala sam podlive i rascepanu usnu, izgubila sam kosu"

Blic 25.12.2021
Nakon optužbi političke aktivistkinje Nine Stojaković da je reper Uroš Radivojević, poznatiji kao Numero, zlostavljao njenu sestru Lidiju, oglasila se još jedna devojka koja tvrdi da je bila u vezi sa muzičarem i da je od njega doživela nasilje… »
Reper Uroš ugasio profile na mrežama nakon optužbi za nasilje Isključio i telefon, sestra njegove bivše devojke tvrdi…

Reper Uroš ugasio profile na mrežama nakon optužbi za nasilje Isključio i telefon, sestra njegove bivše devojke tvrdi…

Blic 25.12.2021
Reper Uroš Radivojević, poznatiji kao Numero, ugasio je sve profile na društvenim mrežama nakon što ga je politička aktivistkinja Nina Stojaković na Tviteru optužila da je zlostavljao njenu sestru Lidiju. Pored toga što se povukao sa društvenih… »
Gušio mi je sestru do onesvešćivanja: Nina Stojaković iznela teške optužbe na račun repera Uroša Radivojevića Numera

Gušio mi je sestru do onesvešćivanja: Nina Stojaković iznela teške optužbe na račun repera Uroša Radivojevića Numera

Kurir 25.12.2021
Nina Stojaković je na svom Tviter nalogu podelila šta se navodno dogodilo njenoj rođenoj sestri Lidiji, tvrdeći da je navodno trpela užasno nasilje od strane doskorašnjeg dečka Uroša Radivojevića, poznatijeg kao reper Numero, sa kojim je… »
Aktivistkinja optužila repera da joj je zlostavljao sestru "Gušio ju je do onesvešćivanja, ležala je u bolnici nedeljama"

Aktivistkinja optužila repera da joj je zlostavljao sestru "Gušio ju je do onesvešćivanja, ležala je u bolnici nedeljama"

Večernje novosti 25.12.2021
Foto: Printscreen/Instagram Nina je u objavi optužila repera da je zlostavljao njenu sestru, koja je, kako tvrdi, zbog toga pokušala da izvrši samoubistvo, piše Blic. - Moju rođenu sestru Lidiju, koja godinama pati od depresije, je godinu i po dana u… »
Nakon optužbi za nasilje, reper obrisao sve profile na društvenim mrežama

Nakon optužbi za nasilje, reper obrisao sve profile na društvenim mrežama

Nova 25.12.2021
Reper Uroš Radivojević, poznatiji kao Numero, ugasio je sve profile na društvenim mrežama, nakon što su ga bivše devojke optužile za nasilje. Naime, politička aktivistkinja Nina Stojaković na Tviteru je optužila repera poznatijeg kao Numero da… »
Još jedna bivša devojka optužila repera Numero za nasilje: Bila sam u podlivima sa rascepanom usnom, mislio je da ga varam

Još jedna bivša devojka optužila repera Numero za nasilje: Bila sam u podlivima sa rascepanom usnom, mislio je da ga varam

Noizz 25.12.2021
Nakon što je Nina Stojaković na Tviteru optužila repera Uroša Radivojevića, poznatijeg kao Numero da je navodno tukao, gušio i maltretirao njenu sestru, oglasila se i još jedna navodno njegova bivša devojka. Na navode Stojakovićeve odgovorila je… »
"Gušio ju je do onesvešćivanja!" Srpska političarka optužila repera da joj je zlostavljao sestru

"Gušio ju je do onesvešćivanja!" Srpska političarka optužila repera da joj je zlostavljao sestru

Srbija danas 25.12.2021
Strašno! Nina Stojaković, verenica predsednika Pokreta slobodnih građana Pavla Grbovića i politička aktivistkinja, na svom Tviter nalogu podelila je šta se navodno dogodilo njenoj rođenoj sestri Lidiji, tvrdeći da je navodno trpela užasno nasilje… »
Ujedi, modrice, pocepane usne: Jezivi detalji zlostavljanja za koje je optužen reper "Pokušala je da se ubije"

Ujedi, modrice, pocepane usne: Jezivi detalji zlostavljanja za koje je optužen reper "Pokušala je da se ubije"

Srbija danas 25.12.2021
Potresno! Nina Stojaković, verenica predsednika Pokreta slobodnih građana Pavla Grbovića i politička aktivistkinja, na svom Tviter nalogu podelila je šta se navodno dogodilo njenoj rođenoj sestri Lidiji, tvrdeći da je navodno trpela užasno nasilje… »
Srpskog repera devojka optužila za nasilje: Gušio je do onesvešćivanja

Srpskog repera devojka optužila za nasilje: Gušio je do onesvešćivanja

Nova 25.12.2021
Srpskog repera Uroša Radivojevića poznatijeg kao Numero bivša devojka prijavila je policiji zbog fizičkog i psihičkog nasilja koje je godinama unazad navodno trpela, zbog čega je želela da okonča i svoj život. Sve ovo u svojim objavama na Tviteru… »
Još jedna bivša optužila domaćeg repera za zlostavljanje?! Nova šok objava o kojoj bruje mreže

Još jedna bivša optužila domaćeg repera za zlostavljanje?! Nova šok objava o kojoj bruje mreže

Mondo 25.12.2021
Izvesna Ivona tvrdi da ju je reper maltretirao kada su bili u vezi. Izvesna Ivona tvrdi da ju je reper maltretirao kada su bili u vezi. Nakon što je Nina Stojaković na Tviteru optužila repera Uroša Radivojevića, poznatijeg kao Numero da je navodno… »
Srpska političarka optužila repera da joj je zlostavljao sestru "Gušio ju je do onesvešćivanja", on se oglasio: "Ovo je…

Srpska političarka optužila repera da joj je zlostavljao sestru "Gušio ju je do onesvešćivanja", on se oglasio: "Ovo je…

Blic 25.12.2021
Nina Stojaković, verenica predsednika Pokreta slobodnih građana Pavla Grbovića i politička aktivistkinja, na svom Tviter nalogu podelila je šta se navodno dogodilo njenoj rođenoj sestri Lidiji, tvrdeći da je navodno trpela užasno nasilje od strane… »
Bura na mrežama - domaćeg repera optužila za zlostavljanje? Šok objava o bivšoj devojci, i on se oglasio

Bura na mrežama - domaćeg repera optužila za zlostavljanje? Šok objava o bivšoj devojci, i on se oglasio

Mondo 25.12.2021
Nina Stojaković oglasila se putem društvenih mreža i sve šokirala tvrdnjama da je njenu sestru Lidiju poznati domaći reper navodno psihički i fizički maltretirao dok su živeli zajedno. Nina Stojaković oglasila se putem društvenih mreža i sve… »
Reper Numero optužen da je fizički i psihički zlostavljao devojku - njena sestra tvrdi da ju je tukao i gušio

Reper Numero optužen da je fizički i psihički zlostavljao devojku - njena sestra tvrdi da ju je tukao i gušio

Noizz 25.12.2021
Srpski reper Numero, čije je ime Uroš Radivojević optužen je da je više od godinu dana zlostavljao devojku sa kojom je živeo. Ove navode iznela je sestra njegove devojke Nina Stojaković, inače devojka lidera Pokreta slobodnih građana Pavla… »

Vesti dana »