Povezane vesti

Spreman da se vrati na "mesto zločina": Nenad progovorio o ulasku u Zadrugu, spomenuo i emocije prema Tari

Spreman da se vrati na "mesto zločina": Nenad progovorio o ulasku u Zadrugu, spomenuo i emocije prema Tari

Mondo 26.12.2021
Nenad Aleksić Ša kaže da je "resetovan" i nikad spremniji. Nenad Aleksić Ša kaže da je "resetovan" i nikad spremniji. Bivši momci i devojke aktuelnih učesnika ulaze u Zadrugu da naprave haos, pa je sinoć u Belu kuću ušla i Aleksandra Nikolić… »
Ša spreman za ulazak u "zadrugu 5": "Neće mi se vratiti emocije prema Tari"

Ša spreman za ulazak u "zadrugu 5": "Neće mi se vratiti emocije prema Tari"

Blic 26.12.2021
Reper Nenad Aleksić Ša otkrio je sve o potencijalnom ulasku u rijaliti "Zadruga 5", gde se nalazi njegova bivša devojka Tara Simov. - Vidim da mnogi imaju ogroman strah od mene, i treba da imaju, ako budem ušao, znaćeš o kome pričam, ne pričam… »
Maja kod istog psihijatra kod kog je išla Luna Marinkovićeva otkrila da joj je prepisao "hormon sreće"! (video)

Maja kod istog psihijatra kod kog je išla Luna Marinkovićeva otkrila da joj je prepisao "hormon sreće"! (video)

Alo 26.12.2021
Maja Marinković koja se u poslednje dve sezone "Zadruge" pokazala kao veoma nepredvidiva osoba, ali i opasna jer muškarce s kojim je u vezi ume i fizički da povredi, sada je otkrila da posećuje psihijatra, Maja je Lazaru Čoliću Zoli i Filipu Caru… »

Vesti dana »