Povezane vesti

"Rusija nema kuda": Putin: Doveli su nas u situaciju da moramo da kažemo "Stanite!"

"Rusija nema kuda": Putin: Doveli su nas u situaciju da moramo da kažemo "Stanite!"

Blic 26.12.2021
Ruski predsednik Vladimir Putin ponovio je danas, govoreći o pitanjima bezbednosti, da je Rusija doterana do takve linije da nema kuda dalje. - Već sam govorio o 'crvenim linijama' koje, smatramo, ne smeju biti pređene. Stvar je u tome da nemamo kuda -… »
Putin: Razmotrićemo niz opcija ako Zapad odbije bezbednosne garancije

Putin: Razmotrićemo niz opcija ako Zapad odbije bezbednosne garancije

Slobodna Evropa 26.12.2021
Predsednik Rusije Vladimir Putin izjavio je 26. decembra da će razmotriti niz opcija ukoliko Zapad ne odgovori njegovom traženju bezbednosnih garancija kojima bi se sprečilo širenje NATO na Ukrajinu. Ranije ovog meseca Moskva je podnela nacrt… »
Šta je za Rusiju pitanje života i smrti?

Šta je za Rusiju pitanje života i smrti?

Vesti online 26.12.2021
Portparol Kremlja Dmitrij Peskov ocenio je da je proširenje NATO na Ukrajinu, Gruziju i Moldaviju pitanje života i smrti Rusije. – Širenje NATO na zemlje kao što je Ukrajina, sigurno i druge zemlje na teritoriji Sovjetskog Saveza… Moldavija… »
Putin: NATO nas je doveo u situaciju da moramo da kažemo: Stanite!

Putin: NATO nas je doveo u situaciju da moramo da kažemo: Stanite!

Nova 26.12.2021
Ruski predsednik Vladimir Putin ponovio je danas, govoreći o pitanjima bezbednosti, da je Rusija doterana do takve linije da nema kuda dalje. „Već sam govorio o “crvenim linijama“ koje, smatramo, ne smeju biti pređene. Stvar je u tome da nemamo… »
“Putin je politički velemajstor, on proračunava sve poteze”

“Putin je politički velemajstor, on proračunava sve poteze”

Vesti online 26.12.2021
“Ruski predsednik Vladimir Putin misli ne na jedan ili dva koraka unapred, kada je reč o pitanjima ruske bezbednosti, već kao pravi šahista proračunava svaki potez”, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov. One je rekao da Putin kalkuliše kao… »
Putinova pretnja između redova: Sve zavisi od predloga vojnih stručnjaka

Putinova pretnja između redova: Sve zavisi od predloga vojnih stručnjaka

Nova 26.12.2021
Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je danas da bi odgovori Moskve u slučaju da SAD i NATO odbiju da Rusiji pruže bezbednosne garancije, mogli biti "najrazličitiji", u zavisnosti od, kako je istakao, "predloga vojnih stručnjaka". „Odgovor može… »
Putin zapretio Americi i NATO paktu: Ako odbiju zahtev Rusije, naš odgovor zavisi od predloga koje će mi dati vojni…

Putin zapretio Americi i NATO paktu: Ako odbiju zahtev Rusije, naš odgovor zavisi od predloga koje će mi dati vojni…

Večernje novosti 26.12.2021
Foto: EPA/Depositphotos/ilustracija - Odgovor može biti najrazličitiji. To zavisi od predloga koje će mi dati naši vojni stručnjaci - odgovorio je Putin u intervjuu televiziji „Rusija 1“ kakav bi mogao biti vojno-tehnički odgovor Rusije ako je… »
Putin šokirao zapad: Ako Vašington i NATO odbiju da pruže bezbednosne garancije Rusiji...

Putin šokirao zapad: Ako Vašington i NATO odbiju da pruže bezbednosne garancije Rusiji...

Pravda 26.12.2021
Ako Vašington i NATO odbiju da pruže bezbednosne garancije Rusiji, vojno-tehnički odgovor Moskve može biti najrazličitiji, izjavio je ruski predsednik Vladimir Putin. „Odgovor može biti najrazličitiji. To zavisi od predloga koje će mi dati naši… »

Vesti dana »