Povezane vesti

"Davno bih ja to rešio": "Putinov pas" doliva ulje na vatru: Rusija treba da prisajedini Ukrajinu

"Davno bih ja to rešio": "Putinov pas" doliva ulje na vatru: Rusija treba da prisajedini Ukrajinu

Blic 27.12.2021
Rusija treba da prisajedini Ukrajinu ukoliko ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski ne odstupi od svoje antiruske politike, izjavio je čečenski lider Ramzan Kadirov. On je na godišnjoj konferenciji za novinare rekao da je njegov stav takav da su… »
Kadirov: Odavno bih rešio problem Ukrajine - priključio bih je Rusiji

Kadirov: Odavno bih rešio problem Ukrajine - priključio bih je Rusiji

Pravda 27.12.2021
Lider Čečenije Ramzan Kadirov siguran je da predsednik Rusije Vladimir Putin neće dozvoliti zapadnim državama da otvore svoje vojne baze u Ukrajini. "Kijev će za Zapad biti mesto gde će moći da rasporedi svoje vojne baze i diktira svoje uslove… »
Ratoborna izjava čečenskog lidera: Rusija treba da pripoji Ukrajinu, spreman sam da vodim ofanzivu

Ratoborna izjava čečenskog lidera: Rusija treba da pripoji Ukrajinu, spreman sam da vodim ofanzivu

Kurir 27.12.2021
Ukrajina bi trebalo da bude pripojena Rusiji ako predsednik te zemlje Volodimir Zelenski ne promeni kurs svoje antiruske politike, smatra čečenski čelnik Ramzan Kadirov. Govoreći na svojoj godišnjoj konferenciji za novinare, Kadirov je rekao da su… »
Kadirov saopštio loše vesti za Zapad: Putin vam to nikada neće dozvoliti, a mi smo spremni da izvršimo zadatak

Kadirov saopštio loše vesti za Zapad: Putin vam to nikada neće dozvoliti, a mi smo spremni da izvršimo zadatak

Večernje novosti 27.12.2021
Foto: EPA/Depositphotos - Kijev će za Zapad biti mesto gde će moći da rasporedi svoje vojne baze i diktira svoje uslove našoj državi. Siguran sam da naš predsednik to neće dozvoliti. Mi smo pešadija koja je spremna da bez problema izvrši… »

Vesti dana »