Povezane vesti

Matić: Jovanoviću dati obezbeđenje i skupiti novac za kuću, inače – odlazim

Matić: Jovanoviću dati obezbeđenje i skupiti novac za kuću, inače – odlazim

Nova 27.12.2021
Predsednik Komisije za istraživanja ubistava novinara i član Radne grupe Srbije za bezbednost novinara Veran Matić izjavio je da je na današnjem sastanku te Vladine radne grupe zatražio da se novinaru Milanu Jovanoviću vrati policijsko obezbeđenje… »
Veran Matić: Jovanoviću dati obezbedjenje i skupiti novac za kuću, ako tako ne bude - odlazim

Veran Matić: Jovanoviću dati obezbedjenje i skupiti novac za kuću, ako tako ne bude - odlazim

Novi magazin 27.12.2021
Član Radne grupe za bezbednost novinara Veran Matić zatražio je na današnjem sastanku tog tela da se novinaru Milanu Jovanoviću vrati policijsko obezbedjenje, kao i da se prikupe sredstva kojima će mu biti obnovljena kuća, zapaljena pre tri godine… »
Matić: Jovanoviću dati obezbeđenje i skupiti novac za kuću, ako ne – odlazim

Matić: Jovanoviću dati obezbeđenje i skupiti novac za kuću, ako ne – odlazim

N1 Info 27.12.2021
Predsednik Komisije za istraživanja ubistava novinara i član Radne grupe Srbije za bezbednost novinara Veran Matić izjavio je da je na današnjem sastanku te vladine radne grupe zatražio da se novinaru Milanu Jovanoviću vrati policijsko obezbeđenje… »
Novinar posle ukidanja presude za paljenje njegove kuće: Osećam se poraženo

Novinar posle ukidanja presude za paljenje njegove kuće: Osećam se poraženo

Slobodna Evropa 27.12.2021
"Osećam se poraženo, ali neću stati", rekao je za Radio Slobodna Evropa (RSE) novinar Milan Jovanović nakon što je Apelacioni sud u Beogradu ukinuo presudu i naložio ponovno suđenje zbog paljenja njegove kuće, decembra 2018. godine. Posle duže od… »
Crna nedelja srpskog pravosuđa

Crna nedelja srpskog pravosuđa

Danas 27.12.2021
Ili sudije u Srbiji nisu savladale osnovne proceduralne i formalne zahteve postupka zbog čega im padaju presude, ili se odluke u predmetima koje vode donose na nekom drugom mestu i nevezano za dokaze, zbog čega se suđenja beskrajnim kruženjem… »
Ovo je novi pokušaj mog ubistva: Milan Jovanović posle presude Apelacionog suda

Ovo je novi pokušaj mog ubistva: Milan Jovanović posle presude Apelacionog suda

Nova 27.12.2021
“Ovo je novi pokušaj mog ubistva. Prvo je Dragoljub Simonović pokušao da me ubije dok sam fotografisao železničke pragove, drugi put je naručio ubistvo mene i Željka Matorčevića, treći put mi zapalio kuću u tri sata ujutru. Ali da će… »
Jovanović: Ukidanje presude novi pokušaj ubistva, Apelacioni sud puca na nas

Jovanović: Ukidanje presude novi pokušaj ubistva, Apelacioni sud puca na nas

N1 Info 27.12.2021
Novinar portala "Žig info" Milan Jovanović izjavio je da je ukidanje prvostepene presude za paljenje njegove kuće, kojom je bio osuđen nekadašnji predsednik opštine Grocka Dragoljub Simonović, "novi pokušaj njegovog ubistva" i da je time "pucano u… »

Vesti dana »