Povezane vesti
Ministarstvo: Uništeni nadgrobni spomenici u Kišnici, vandalski čin
N1 Info 27.12.2021
Ministarstvo kulture i informisanja ocenilo je da je uništavanje nadgrobnih spomenika na pravoslavnom groblju u Кišnici kod Gračanice vandalski čin i pokušaj da se nasiljem unese strah medju Srbe koji žele da ostanu na Кosovu i Metohiji.… »
Ministarstvo kulture: Skrnavljenje spomenika vandalski čin; Petkoviću Kurtiju: Zar je ovo oaza mira i tolerancije?
RTV 27.12.2021
BEOGRAD - Ministarstvo kulture i informisanja osudilo je uništavanje nadgrobnih spomenika na pravoslavnom groblju u Kišnici na Kosovu i Metohiji, ističući da se radi o vandalskom činu. Ministarstvo u saopštenju navodi da su takvi napadi upereni protiv… »
Ministarstvo kulture: Uništavanje spomenika na groblju u Kišnici upereno protiv opstanka Srba
Danas 27.12.2021
Ministarstvo kulture i informisanja ocenilo je danas da je uništavanje nadgrobnih spomenika na pravoslavnom groblju u Кišnici kod Gračanice vandalski čin i pokušaj da se nasiljem unese strah među Srbe koji žele da ostanu na Кosovu i Metohiji. Kako se… »
Vesti dana »
Dijana Hrka obustavila štrajk glađu, ostaje ispred Skupštine Srbije
Beta pre 55 minutajoš 136 povezanih
Čak 24°C trenutno u ovom srpskom gradu, dok će sutra u njegovoj blizini vejati sneg: Zahlađenje sve bliže
Telegraf pre 54 minutajoš 56 povezanih
Tramp podržava zakon o sankcijama za zemlje koje posluju sa Rusijom sa carinama do 500%
Naslovi.ai pre 7 satijoš 25 povezanih
Vesić izneo odbranu u tužilaštvu, ali nije odgovarao na pitanja tužilaštva
Sputnik pre 1 satjoš 40 povezanih
"Počinjemo, pa ćemo unapređivati" - Domovi zdravlja će ovako dežurati od večeras
B92 pre 0 minutajoš 31 povezana



