Povezane vesti

Zvanično - Kanga Srbin!

Zvanično - Kanga Srbin!

Sportske.net 27.12.2021
Sada je i zvanično, Gelor Kanga ima srpski pasoš. On se sam pohvalio novim dokumentima, a kaže da se odavno već ne oseća kao stranac. "Osećam se dobro. Od kad sam došao ovde ne osećam se kao stranac, ljudi me vole. Kao što sam rekao, ovo je moj… »
Gabonac dobio srpski pasoš i ličnu kartu, ovo je uradio prvo nakon toga i oduševio mnoge /foto/

Gabonac dobio srpski pasoš i ličnu kartu, ovo je uradio prvo nakon toga i oduševio mnoge /foto/

Sportal blic 27.12.2021
Fudbaler je postao državljanin Srbije jer je dobio državljanstvo naše zemlje. To je i te kako dobra vest za srpskog šampiona koji tako neće morati da brine o broju stranaca u svom timu je je sada i Gabonac - "naš". Odmah po dobijanju pasoša i… »
‘Ovde se ne osećam kao stranac, ljudi me vole’: Kanga konačno dobio srpski pasoš – sjajni vezista otkrio šta mu je u…

‘Ovde se ne osećam kao stranac, ljudi me vole’: Kanga konačno dobio srpski pasoš – sjajni vezista otkrio šta mu je u…

Hot sport 27.12.2021
Od danas, ekipa srpskog šampiona će imati jednog manje stranca u timu. Naime, Gelor Kanga je dobio srpski pasoš, nakon što je ispunio sve potrebne uslove. Sjajni vezista je u dva mandata igrao za Crvenu zvezdu, a u glavnom gradu Srbije proveo je… »
Kanga se fotkao sa pasošem Srbije, najavio da ostaje do kraja života u Beogradu

Kanga se fotkao sa pasošem Srbije, najavio da ostaje do kraja života u Beogradu

Nova 27.12.2021
Gelor Kanga i zvanično je dobio pasoš Srbije. „Prima se u državljanstvo Republike Srbije Gelor Vilijam Kanga Kaku rođen 1. septembra 1990. godine, u mestu Ojem, Republika Gabon, državljanin Republike Gabon“, saopšteno je i ozvaničeno nedavno u… »
Jedan stranac manje u zvezdi: Radostan dan na Marakani

Jedan stranac manje u zvezdi: Radostan dan na Marakani

Večernje novosti 27.12.2021
foto: EPA Posle El Fardu Bena, još jedan fudbaler aktuelnog prvaka naše zemlje postao je državljanin Srbije. U pitanju je Gelor Kanga, jedan od najstandardnijih igrača u timu Dejana Stankovića u prvom delu sezone. - U redovima srpskog šampiona još… »

Vesti dana »