Povezane vesti

"Srce me zabolelo" Predsednik otkazao posetu školi u Novom Pazaru! Porodicama četvorice poginulih mladića će izjaviti…

"Srce me zabolelo" Predsednik otkazao posetu školi u Novom Pazaru! Porodicama četvorice poginulih mladića će izjaviti…

Srbija danas 27.12.2021
Obići će bolnicu u Novom Pazaru, izjaviti saučešće i obelodaniti podršku Srbije Novom Pazaru. Zbog pogibije četvorice mladića noćas u Novom Pazaru, predsednik Srbije Aleksandar Vučić otkazao je posetu školi i veliki narodni skup. - Obići će… »
Vučić otkazao posetu školi u Novom Pazaru: Predsednik Srbije: Noćas se dogodila užasna nesreća, srce me je zabolelo

Vučić otkazao posetu školi u Novom Pazaru: Predsednik Srbije: Noćas se dogodila užasna nesreća, srce me je zabolelo

Blic 27.12.2021
Zbog pogibije četvorice mladića noćas u Novom Pazaru, predsednik Srbije Aleksandar Vučić otkazao je posetu školi i veliki narodni skup. - Obići će bolnicu u Novom Pazaru, izjaviti saučešće i obelodaniti podršku Srbije Novom Pazaru - saznaje… »
Vučić duboko potresen nakon pogibije mladića kod pazara: Probudili su me u tri jutros i srce me je zabolelo

Vučić duboko potresen nakon pogibije mladića kod pazara: Probudili su me u tri jutros i srce me je zabolelo

Večernje novosti 27.12.2021
Foto: Tanjug Kako je saopšteno iz Predsedništva, otkazan je planirani obilazak obnovljene Osnovne škole "Desanka Maksimović". I sam Vučić je tokom posete manastiru Sopoćani rekao da ga je potresla noćašnja tragedija. - Noćas se dogodila užasna… »
Vučić otkazao posetu školi u Novom Pazaru: Predsednik će izjaviti saučešće porodicama poginulih mladića

Vučić otkazao posetu školi u Novom Pazaru: Predsednik će izjaviti saučešće porodicama poginulih mladića

Večernje novosti 27.12.2021
Foto: Dragan Milovanović Zbog pogibije četvorice mladića noćas u Novom Pazaru, predsednik Srbije Aleksandar Vučić otkazao je posetu OŠ "Desanka Maksimović". Predsednik Srbije će obići bolnicu u Novom Pazaru, izjaviti saučešće i obelodaniti… »

Vesti dana »