Povezane vesti

Oni su obezbedili mesto među besmrtnima: Srbija se još jednom poklonila junacima iz Litvanije i sa Novog Zelanda (video/foto)

Oni su obezbedili mesto među besmrtnima: Srbija se još jednom poklonila junacima iz Litvanije i sa Novog Zelanda (video/foto)

Večernje novosti 27.12.2021
FOTO: FSS Nekadašnji sjajni sportski novinari, danas zaposleni u Fudbalskom savezu Srbije, uz pomoć bivših i aktuelnih čelnika naše kuće fudbala, ali i donatora, na 315 strana luksuzno opremljene knjige uspeli su da zabeleže sve najvažnije i… »
Lakše bilo da osvojim Svetsko prvenstvo nego SAD da pričam: Rajković na promociji knjge o "orlićima" nasmejao celu salu!

Lakše bilo da osvojim Svetsko prvenstvo nego SAD da pričam: Rajković na promociji knjge o "orlićima" nasmejao celu salu!

Mondo 27.12.2021
Kapiten "orlića" koji su 2015. godine na Novom Zelandu osvojili Svetsko prvenstvo bio je raspoložen, ali mu nije bilo svejedno dok se obraćao punoj sali. Kapiten "orlića" koji su 2015. godine na Novom Zelandu osvojili Svetsko prvenstvo bio je… »
Ovaj gospodin ovde zamalo da me otera u bolnicu: Piksi "peckao" Rajkovića i pričao o Kataru - Ja verujem, to je dovoljno

Ovaj gospodin ovde zamalo da me otera u bolnicu: Piksi "peckao" Rajkovića i pričao o Kataru - Ja verujem, to je dovoljno

Mondo 27.12.2021
Dragan Stojković govorio je na promociji knjige o "orlićima", a Predragu Rajkoviću još nije zaboravio dribling protiv Azerbejdžana. Dragan Stojković govorio je na promociji knjige o "orlićima", a Predragu Rajkoviću još nije zaboravio dribling… »

Vesti dana »

Rio Tinto: Vlast je usmerila snage protiv naroda

Rio Tinto: Vlast je usmerila snage protiv naroda

Vreme pre 4 satijoš 21 povezana
Foden napustio EURO povodom rođenja trećeg deteta

Foden napustio EURO povodom rođenja trećeg deteta

Sport klub pre 23 minutajoš 39 povezanih
Srbija bez glave i repa

Srbija bez glave i repa

B92 pre 10 satijoš 41 povezana