Povezane vesti

Mihajlović: Za uvoz struje odgovorni EPS i direktor Milorad Grčić

Mihajlović: Za uvoz struje odgovorni EPS i direktor Milorad Grčić

RTV 28.12.2021
BEOGRAD - Dobra vest je da se blok B2 Termoelektrane "Nikola Tesla" vratio u mrežu, dok će blok B1 biti vraćen u sistem sutra. Oba bloka su bila van pogona zbog požara. A ministarka energetike Zorana Mihajlović, izjavila je da je elektroenergetski… »
Ministarka priznaje: Na uvoz struje gubimo novca koliko za novu hidroelektranu

Ministarka priznaje: Na uvoz struje gubimo novca koliko za novu hidroelektranu

N1 Info 28.12.2021
Nakon dva dana sa problemima u Termoelektrani Nikola Tesla, danas miran dan. Ministarka energetike Zorana Mihajlović kaže da će kvarovi biti rešeni do večeras i da će blok biti vraćen na mrežu. Ministarka, međutim, priznaje da će Srbija, do… »
Blok B2 TENT-a danas na mreži, sutra se u sistem vraća i blok B1

Blok B2 TENT-a danas na mreži, sutra se u sistem vraća i blok B1

RTS 28.12.2021
Blok B2 Termoelektrane "Nikola Tesla" biće na mreži u toku dana, dok će blok B1 biti vraćen u sistem sutra, potvrđeno je RTS-u u EPS-u. Posle požara na bloku B1 došlo je i do oštećenja na bloku B2 TENT-a, zbog čega su izbačeni iz pogona. Požar… »
Ministarka mihajlović: Blokovi B1 i B2 trebalo bi do večeras da budu na mreži

Ministarka mihajlović: Blokovi B1 i B2 trebalo bi do večeras da budu na mreži

Večernje novosti 28.12.2021
D.N. Ministarka je, gostujući u Uranku na TV K1, podsetila da je reč o bloku B1 u TENT-u koji od nedelje nije u sistemu zbog požara koji je izbio na gorioniku mazutnog sistema, kao i bloku B2 koji je imao juče havarija usled oštećenja mlinskog kola… »
Zbog havarija u TENT-u van pogona blokovi B1 i B2

Zbog havarija u TENT-u van pogona blokovi B1 i B2

Valjevska posla 28.12.2021
Potpredsednica Vlade Republike Srbije i ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović predsedavala je danas hitnoj sednici Radne grupe za praćenje sigurnosti snabdevanja energijom i energentima, na kojoj su izneti podaci o stanju u… »
Mihajlović: Za mene je Grčić sklonjen, ne vidim ga više kao direktora EPS-a

Mihajlović: Za mene je Grčić sklonjen, ne vidim ga više kao direktora EPS-a

Nova 28.12.2021
Grčić svakako ide, ne znam zašto se samo o njemu govori. Sistem vode direktori proizvodnje, oni su direktno zaduženi za rad svake elektrane. Najmanje je Grčić taj koji vodi EPS. Ali, on je odgovoran. Za mene je on sklonjen, ne vidim ga više kao… »
Blokovi B1 i B2 trebalo bi do večeras da budu na mreži

Blokovi B1 i B2 trebalo bi do večeras da budu na mreži

Sputnik 28.12.2021
Blokovi B1 i B2 u Termoelektrani "Nikola Tesla" u Obrenovcu bi do kraja dana trebalo da budu poravljeni i vraćeni na mrežu, izjavila je danas potpredsednica vlade i ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović. Ministarka je, gostujući u… »
Mihajlović: Za mene je Grčić sklonjen, ne vidim ga više kao direktora

Mihajlović: Za mene je Grčić sklonjen, ne vidim ga više kao direktora

Danas 28.12.2021
Ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović izjavila je da iako naš energetski sistem proizvodi manje električne enrgije, sistem je stabilan i svih energenata biće dovoljno. Ona je rekla da nisu krili kolaps energetskog sistema ni u decembru… »
Mihajlović: Za mene je Grčić sklonjen, ne vidim ga više kao direktora EPS-a

Mihajlović: Za mene je Grčić sklonjen, ne vidim ga više kao direktora EPS-a

N1 Info 28.12.2021
Grčić svakako ide, ne znam zašto se samo o njemu govori. Sistem vode direktori proizvodnje, oni su direktno zaduženi za rad svake elektrane. Najmanje je Grčić taj koji vodi EPS. Ali, on je odgovoran. Za mene je on sklonjen, ne vidim ga više kao… »
Ministarstvo: Zbog havarija u TENT-u van pogona blokovi B1 i B2, normalizacija tokom sutrašnjeg dana

Ministarstvo: Zbog havarija u TENT-u van pogona blokovi B1 i B2, normalizacija tokom sutrašnjeg dana

Danas 27.12.2021
Sednica Radne grupe za praćenje sigurnosti snabdevanja energijom i energentima danas je hitno sazvana zbog havarija koje su se desile u Termoelektrani „Nikola Tesla“ u Obrenovcu, saopštilo je Ministarstvo rudarstva i energetike Srbije. Havarija na… »

Vesti dana »