Povezane vesti
Pobjeda: „Maršalov plan“ za Crnu Goru pomogla ekipa oko Vučića
Danas 28.12.2021
Program poreskih reformi vlade Crne Gore „Maršalov plan -Evropa SAD” koji su predstvaili ministar finansija Milojko Spajić i ministar ekonomije Jakov Milatović predviđa da od 1. januara naredne godine u Crnoj Gori budu smanjena opterećenja na zarade i… »
“Ostavka Vlade u junu, ako…”
Vesti online 28.12.2021
Ako se predloženi budžet za 2022. godinu ne pokaže održivim do juna, Vlada će podneti ostavku, izjavio je premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić. – Ako bude usvojen budžet kakav smo mi predložili, a ne kakav neko kroji, ako ovo ne bude tačno, Vlada će… »
Krivokapić: Ako budžet ne bude održiv, podnosimo ostavku
Al Jazeera 28.12.2021
Crnogorski premijer je istakao da je plan održiv, što su pokazale simulacije koje su potvrdili MMF i Svjetska banka. Crnogorski premijer Zdravko Krivokapić izjavio je da će, ukoliko se predloženi budžet za 2022. godinu ne pokaže održivim do juna, Vlada… »
Nema nepotizma i korupcije: Krivokapić najavio - Ostavka Vlade u junu ako budžet ne bude održiv
Večernje novosti 27.12.2021
Foto Arhiva Novosti - Ako bude usvojen budžet kakav smo mi predložili, a ne kakav neko kroji, ako ovo ne bude tačno, Vlada će podneti ostavku u junu jer do tada će se videti proces da li je ovo održivo - poručio je Krivokapić RTCG. Rekao je i da ne vidi… »
Vesti dana »
Uhapšen osumnjičeni za trgovinu drogom u Priboju, marihuana pronađena na školskim terenima
PP media pre 2 satajoš 48 povezanih
Boban Rajić Novostima i Politici dodao i NIN - šta još ima u vlasništvu
N1 Info pre 3 satajoš 26 povezanih
Cene goriva u Srbiji ostaju nepromenjene do 22. maja, uredba o cenama produžena do avgusta
Naslovi.ai pre 6 satijoš 29 povezanih






