Povezane vesti

Đilas: Pobeda opozicije u Beogradu sigurna uz veliku izlaznost

Đilas: Pobeda opozicije u Beogradu sigurna uz veliku izlaznost

Dnevnik 28.12.2021
BEOGRAD: Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas veruje da je pobeda opozicije u Beogradu zagarantovana ako na izbore izađe više od 900.000 birača. Đilas je za portal Nova.rs rekao da je uveren u pobedu opozicionog kandidata i na… »
„Odgovaraće ko plasira lažna istraživanja, kandidat za predsednika posle NG“

„Odgovaraće ko plasira lažna istraživanja, kandidat za predsednika posle NG“

Nova 28.12.2021
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas rekao je za Nova.rs da će kandidat opozicije za gradonačelnika Beograda biti osoba koja je simbol svega što prestonica jeste i da je uveren u izbornu pobedu. Predsednik SSP nedavno je izjavio da u… »
Đilas: Kandidat za gradonačelnika će biti simbol svega što Beograd zaista jeste

Đilas: Kandidat za gradonačelnika će biti simbol svega što Beograd zaista jeste

Blic 28.12.2021
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas izjavio je da će kandidat opozicije za gradonačelnika Beograda na izborima koji su najavljeni za april naredne godine biti osoba koja je simbol svega što glavni grad jeste i da je uveren u izbornu… »
Đilas: Kandidat za gradonačelnika osoba koja je simbol svega što Beograd jeste

Đilas: Kandidat za gradonačelnika osoba koja je simbol svega što Beograd jeste

N1 Info 28.12.2021
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas izjavio je da će kandidat opozicije za gradonačelnika Beograda na izborima koji su najavljeni za april naredne godine biti osoba koja je simbol svega što glavni grad jeste i da je uveren u izbornu… »
Djilas: Uveren sam u pobedu opozicije na izborima za gradonačelnika Beograda i za predsednika Srbije

Djilas: Uveren sam u pobedu opozicije na izborima za gradonačelnika Beograda i za predsednika Srbije

Radio sto plus 28.12.2021
Djilas je za današnje izdanje lista „Nova“ rekao da „identičan epilog“ očekuje i u trci za predsednika države. „Apsolutno sam siguran da će kandidati biti ljudi koje će gradjani moći da zamisle na pozicijama gradonačelnika glavnog grada… »

Vesti dana »