Povezane vesti

Škoro: Od kad sam najavio kandidaturu kao da sam, u medijima, ‘u zemlju popao’

Škoro: Od kad sam najavio kandidaturu kao da sam, u medijima, ‘u zemlju popao’

Nova 28.12.2021
Novinar Srđan Škoro, koji je nedavno najavio kandidaturu za predsednika Srbije na izborima u aprilu, izjavio je da je od tada, što se medija tiče, "u zemlju propao". „Ako sam zabranjen odavno u Vučičevim medijima postavlja se pitanje šta je sa… »
Škoro: Od kad sam najavio kandidaturu za predsednika kao da sam, u medijima, 'u zemlju propao'

Škoro: Od kad sam najavio kandidaturu za predsednika kao da sam, u medijima, 'u zemlju propao'

Beta 28.12.2021
Novinar Srdjan Škoro, koji je nedavno najavio kandidaturu za predsednika Srbije na izborima u aprilu, izjavio je da je od tada, što se medija tiče, "u zemlju propao". "Ako sam zabranjen odavno u Vučićevim medijima postavlja se pitanje šta je sa ovim… »
Škoro: Od kandidature kao da sam „u zemlju propao“ za medije

Škoro: Od kandidature kao da sam „u zemlju propao“ za medije

N1 Info 28.12.2021
Novinar Srđan Škoro, koji je nedavno najavio kandidaturu za predsednika Srbije na izborima u aprilu, izjavio je da je od tada, što se medija tiče, "u zemlju propao". „Ako sam zabranjen odavno u Vučičevim medijima postavlja se pitanje šta je sa… »
Škoro: Od kad sam najavio kandidaturu za predsednika kao da sam, u medijima, ‘u zemlju popao’

Škoro: Od kad sam najavio kandidaturu za predsednika kao da sam, u medijima, ‘u zemlju popao’

Radio sto plus 28.12.2021
On je dodao da je situacija „još strašnija“ ako mediji ne osećaju potrebu da ga o tome bilo šta pitaju ili kažu. Škoro je rekao da je najvažnije izaći na izbore 3. aprila i da nije bitno da li će biti jedan ili više kandidata. „Promena, pa… »

Vesti dana »