Povezane vesti

Jovana Jeremić: Bila sam u vezi sa zauzetim muškarcem!!

Jovana Jeremić: Bila sam u vezi sa zauzetim muškarcem!!

Svet & Skandal 28.12.2021
Jovana Jeremić ne prestaje da iznenađuje javnost svojim izjavama, te je nedavno izjavila da je bila u vezi sa zauzetim muškarcem, a nešto pre toga je rekla da bi prevaru oprostila i objasnila nam kako mozak jednog prosečnog muškarca funkcioniše… »
"Oprostila sam prevaru": Jovana Jeremić otkrila šok detalje nepoznate javnosti: "Kad neko ima ljubavnicu, to je razlog za…

"Oprostila sam prevaru": Jovana Jeremić otkrila šok detalje nepoznate javnosti: "Kad neko ima ljubavnicu, to je razlog za…

Blic 28.12.2021
Jovana Jeremić nedavno je saopštila da se razvodi od Vojislava Miloševića, a sada je otkrila da li je u vezama nekada oprostila prevaru. Naime, čuvana je Jovanina izjava da pravi razliku između prevare i varanja, a ona je sada otkrila i da li je ona… »
Brak se ne raskućava zbog k*rve, na njoj se muškarac izdrnda! Jovana šokirala i otkrila da li je oprostila prevaru

Brak se ne raskućava zbog k*rve, na njoj se muškarac izdrnda! Jovana šokirala i otkrila da li je oprostila prevaru

Mondo 28.12.2021
Voditeljka Jovana Jeremić nedavno je saopštila da se zavodi od Vojislava Miloševića, a sada je svojim stavom o prevarama sve iznenadila i otkrila da li je ona nekada oprostila prevaru. Voditeljka Jovana Jeremić nedavno je saopštila da se zavodi od… »

Vesti dana »