Povezane vesti

Životna drama Jelene Dokić: Dugo je nije bilo, potresla je fanove svojim rečima

Životna drama Jelene Dokić: Dugo je nije bilo, potresla je fanove svojim rečima

Nova 28.12.2021
Jelena Dokić, nekadašnja teniserka, prolazi kroz životnu dramu zbog koje se oglasila na društvenim mrežama. Dokićeva se dugo nije pojavljivala u javnosti, a ima veliku bazu pratilaca i fanova. Objavila je autobiografiju u kojoj je pisala o svim… »
‘Prolazim kroz traume’: Fanovi u neverici – Jelena Dokić zabrinula naciju ovom objavom!

‘Prolazim kroz traume’: Fanovi u neverici – Jelena Dokić zabrinula naciju ovom objavom!

Hot sport 28.12.2021
Poznata australijska teniserka srpskog porekla Jelena Dokić zabrinula je fanove svojom objavom na Instagramu. Jelena je već prolazila kroz teške periode u životu, a izgleda da se i sada suočava sa ozbiljnim problemima. To možemo zaključiti na… »
Da li može Jelenu Dokić nešto da zaobiđe u životu - teniserka progovorila o traumama kroz koje trenutno prolazi

Da li može Jelenu Dokić nešto da zaobiđe u životu - teniserka progovorila o traumama kroz koje trenutno prolazi

Noizz 28.12.2021
Jelena Dokić, nekadašnja velika nada ženskog tenisa, prolazi kroz novu životnu dramu zbog koje se oglasila na društvenim mrežama. Iako nije detaljno otkrila o čemu se radi, mnogi nagađaju da ponovo ima porodičnih problema. Nakon nove objave na… »
Životna drama poznate srpske teniserke: Jelena Dokić porukom zabrinula fanove - Imam traume, čekam da mi rane zacele!

Životna drama poznate srpske teniserke: Jelena Dokić porukom zabrinula fanove - Imam traume, čekam da mi rane zacele!

Mondo 28.12.2021
Nekadašnja teniserka Jugoslavije i Australije se ponovo oglasila. Nekadašnja teniserka Jugoslavije i Australije se ponovo oglasila. Nekada velika nada ženskog jugoslovenskog i svetskog tenisa Jelena Dokić ponovo se oglasila na društvenim mrežama… »
Životna drama Jelene dokić: Prolazim kroz traumu i bol!

Životna drama Jelene dokić: Prolazim kroz traumu i bol!

Večernje novosti 28.12.2021
Foto: Printskrin Podsećanja radi, teniserka je objavila autobiografiju u kojoj je pisala o svim životnim problemima, borbi protiv depresije, maltretiranju oca Damira i pomislima na samoubistvo. U jednom trenutku se činilo da je prevazišla sve probleme… »
Nova životna drama Jelene Dokić: Oglasila se i zabrinula fanove: Nisam dobro, čekam da mi rane zacele Veliki talenat…

Nova životna drama Jelene Dokić: Oglasila se i zabrinula fanove: Nisam dobro, čekam da mi rane zacele Veliki talenat…

Sportal blic 28.12.2021
Jelena Dokić, nekadašnja velika nada ženskog tenisa, prolazi kroz novu životnu dramu zbog koje se oglasila na društvenim mrežama. Iako se dugo ne pojavljuje u javnosti, i dalje ima veliki broj obožavalaca iz svih delova sveta, naročito u… »

Vesti dana »