Povezane vesti

"Želimo da najbolji budu u Srbiji" Vučić poslao snažnu poruku: Srećan sam što danas zapošljavamo 711 mladih ljudi…

"Želimo da najbolji budu u Srbiji" Vučić poslao snažnu poruku: Srećan sam što danas zapošljavamo 711 mladih ljudi…

Srbija danas 28.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uručio je danas ugovore o zaposlenju najuspešnijim diplomcima svih medicinskih fakulteta i srednjih medicinskih škola u Srbiji. - Srećan sam što danas zapošljavamo 711 mladih ljudi – lekara, medicinskih… »
Ugovori o radu za najuspešnije diplomce medicinskih fakulteta i srednjih medicinskih škola

Ugovori o radu za najuspešnije diplomce medicinskih fakulteta i srednjih medicinskih škola

IndeksOnline 28.12.2021
BEOGRAD – U Beogradu su danas dodeljeni ugovori o radu za 200 najuspešnijih diplomaca medicinskih fakulteta u Srbiji kao i za 500 najboljih učenika srednjih medicinskih škola. Ugovore je uručio predsednik Srbije Aleksandar Vučić koji je ocenio da… »
Stalan posao za 711 mladih medicinara

Stalan posao za 711 mladih medicinara

Sputnik 28.12.2021
Najuspešniji diplomci medicinskih fakulteta i srednjih medicinskih škola, njih 711, dobilo je stalan posao. Ugovore o radu uručio im je na svečanosti u Palati Srbija predsednik Aleksandar Vučić. On je istakao da će mladi stručnjaci veoma brzo… »
Predsednik Srbije i mladi Filip oduševili Srbiju: Nižu se komentari na društvenim mrežama zbog ovog Vučićevog gesta…

Predsednik Srbije i mladi Filip oduševili Srbiju: Nižu se komentari na društvenim mrežama zbog ovog Vučićevog gesta…

Srbija danas 28.12.2021
Filip se na momenat zbunio i zastao, ali to je bilo toliko simpatično da je pozdravljen i ohrabren burnim aplauzom mladih kolega. U Beogradu su danas dodeljeni ugovori o radu za 200 najuspešnijih diplomaca medicinskih fakulteta u Srbiji kao i za 500… »

Vesti dana »