Povezane vesti

Nikad više ovo neću uraditi! Zvezda Granda na stubu srama zbog jedne pesme, oglasila se nakon Marijinih prozivki!

Nikad više ovo neću uraditi! Zvezda Granda na stubu srama zbog jedne pesme, oglasila se nakon Marijinih prozivki!

Mondo 28.12.2021
Zorana Mićanović danima je na meti komentara zbog pesme "Božić baj baj". Zorana Mićanović danima je na meti komentara zbog pesme "Božić baj baj". Nekadašnja učesnica takmičenja Zvezde Granda Zorana Mićanović proslavila se pesmom "Sikter" koju… »
Neprijatno mi je dok pevam, roditelji kažu da mi to nije trebalo! Pevačica zbog pesme na stubu srama, odgovorila Mariji…

Neprijatno mi je dok pevam, roditelji kažu da mi to nije trebalo! Pevačica zbog pesme na stubu srama, odgovorila Mariji…

Kurir 28.12.2021
Zorana Mićanović, "Zvezda Granda" privukla je veliku pažnju pesmom " Sikter", a nova verzija ovog hita izazvala je opšti haos na mrežama. Pevačica se sada oglasila tim povodom i prokomentarisala kritike, i tom prilikom se dotakla i reakcije Marije… »
Zvezda „Granda“ odgovorila na prozivke Marije Šerifović

Zvezda „Granda“ odgovorila na prozivke Marije Šerifović

Nova 28.12.2021
Prošlogodišnja takmičarka muzičkog šou programa "Zvezde Granda", Zorana Mićanović, proslavila se svojom prvom pesmom "Sikter", koju potpisuje Aleksandar Milić Mili, a koju je dobila na poklon od "Grand" produkcije. Nedavno je izašla nova verzija… »

Vesti dana »

Nagelsman srećan, otkrio šta ga je pomalo iznenadilo kod Škota

Nagelsman srećan, otkrio šta ga je pomalo iznenadilo kod Škota

Sportski žurnal pre 26 minutajoš 9 povezanih
Ništa od "metle", Maveriksi su još živi!

Ništa od "metle", Maveriksi su još živi!

Sportske.net pre 44 minutajoš 7 povezanih
U Betaniji rođeno 25 beba

U Betaniji rođeno 25 beba

Radio 021 pre 57 minutajoš 1 povezana