Povezane vesti

Nada Ukraden stopirala kamiondžiju! Pevačica ispričala hit anegdotu sa početka karijere: "To je moje prvo profesionalno…

Nada Ukraden stopirala kamiondžiju! Pevačica ispričala hit anegdotu sa početka karijere: "To je moje prvo profesionalno…

Blic 28.12.2021
Pevačica Neda Ukraden prisetila se jedne anegdote kada je bila pozvana da peva na jednoj proslavi mature. - Imam mnogo obožavatelja u Virovitici i tu sam imala prvi profesionalni koncert - započela je priču pevačica pa nastavila. - Bila jedna… »
Kamionom došla na prvi koncert! Neda Ukraden ispričala anegdotu s početka karijere - krenula vozom, autobus joj pobegao!

Kamionom došla na prvi koncert! Neda Ukraden ispričala anegdotu s početka karijere - krenula vozom, autobus joj pobegao!

Mondo 28.12.2021
Prvi nastup imala je u Virovitici, gde i danas ima puno obožavalaca. Prvi nastup imala je u Virovitici, gde i danas ima puno obožavalaca. Neda Ukraden, koju su ovih dana mediji dovodili u vezu s legendarnim košarkašem, jedna je od najvećih zvezda… »
Neda Ukraden: Stopirala sam kamion da bih stigla da pevam na maturi

Neda Ukraden: Stopirala sam kamion da bih stigla da pevam na maturi

Nova 28.12.2021
Pevačica Neda Ukrade otkrila je da joj je prvo pevačko iskustvo bilo prilično turbulentno jer je imala problem sa prevozom pa je zbog kašnjenja morala da stopira na putu. „Imam mnogo obožavatelja u Virovitici i tu sam imala prvi profesionalni… »

Vesti dana »