Povezane vesti

Ivan Marinković otišao kod Miljana Kulić da vidi sina!

Ivan Marinković otišao kod Miljana Kulić da vidi sina!

Svet plus 28.12.2021
Ivan Marinković otišao kod Miljana Kulić u Niš, da vidi sina Željka, nakon tri ipo godine! Zbog njegovih suza sam zvala Ivana da dođe... Ivan Marinković je posle tri i po godine navodno je došao u Niš da vidi sina Željka. Međutim, njegov… »
Psovao me je i vređao! Miljana Kulić iznela detalje brutalne svađe sa Ivanom Marinkovićem: Žao mi je što sam ga zvala da…

Psovao me je i vređao! Miljana Kulić iznela detalje brutalne svađe sa Ivanom Marinkovićem: Žao mi je što sam ga zvala da…

Kurir 28.12.2021
Miljana Kulić kaže da je Ivan Marinković njihovom sinu Željku doneo veliku pidžamu kada je došao u nedelju u Niš da ga vidi. Bivša učesnica zadruge kaže da je Marinković dete video prvi put posle tri godine i da je prema njemu bio veoma hladan… »
Bile su to užasne scene! Drama u domu kulića: Ivan Marinković se sukobio sa Miljaninom sestrom - ovo su svi detalji!

Bile su to užasne scene! Drama u domu kulića: Ivan Marinković se sukobio sa Miljaninom sestrom - ovo su svi detalji!

Mondo 28.12.2021
Miljana Kulić otkrila št se događalo u njenoj kući. Miljana Kulić otkrila št se događalo u njenoj kući. Ivan Marinković je, kako pišu domaći mediji, nakon tri i po godine otišao u Niš kako bi posetio svog sina Željka kojeg je u rijalitiju… »
Frka u porodici Kulić! Miljanina sestra se žestoko sukobila sa Ivanom Marinkovićem!

Frka u porodici Kulić! Miljanina sestra se žestoko sukobila sa Ivanom Marinkovićem!

Alo 28.12.2021
Ivanov susret sa Željkom nije mogao da prođe bez drame! Miljanina sestra Tijana Kulić žestoko se posvađala sa Ivanom Marinkovićem kada je došao u Niš da posle tri i po godine vidi malog Željka. Ona je veoma vezana za dečaka kog stalno čuva, pa… »

Vesti dana »