Povezane vesti

Napadač iz Denvera poznavao žrtve: Ciljao određene ljude na osnovu ličnih i poslovnih odnosa, bio pod istragom foto

Napadač iz Denvera poznavao žrtve: Ciljao određene ljude na osnovu ličnih i poslovnih odnosa, bio pod istragom foto

Kurir 29.12.2021
Naoružani napadač koji je na nekoliko lokacija u Denveru ubio pet osoba i ranio dve, ciljao je svoje žrtve na osnovu ličnih i poslovnih odnosa, saopštile su vlasti. Napadač Lindon Džejms MekLeod (47) ubijen je u ponedeljak uveče nakon što je… »
Napadač u Denveru koji je ubio pet osoba poznavao je žrtve

Napadač u Denveru koji je ubio pet osoba poznavao je žrtve

Novi magazin 29.12.2021
Naoružani napadač koji je na nekoliko lokacija u Denveru ubio pet osoba i ranio dve, ciljao je svoje žrtve na osnovu ličnih i poslovnih odnosa, saopštile su vlasti. Napadač Lindon Džejms Meklaud (47) ubijen je u ponedeljak uveče nakon što je… »
SAD: Šestero mrtvih u pucnjavi u Coloradu

SAD: Šestero mrtvih u pucnjavi u Coloradu

Al Jazeera 29.12.2021
Muškarca ubila policija nakon što je u krvavom pohodu usmrtio pet osoba i ranio još tri. Naoružani napadač koji je djelovao sam ubio je pet i ranio dvoje ljudi, među njima policajca, u ponedjeljak u saveznoj državi Coloradu (Sjedinjene Američke… »
Detalji smrtonosne pucnjave u Denveru: Ubijao ljude po salonima za tetoviranje, krvavi pohod nastavio u hotelu pa i sam…

Detalji smrtonosne pucnjave u Denveru: Ubijao ljude po salonima za tetoviranje, krvavi pohod nastavio u hotelu pa i sam…

Kurir 29.12.2021
Naoružani napadač koji je delovao sam ubio je petoro i ranio dvoje ljudi, među njima policajca, juče u saveznoj državi Kolorado, u Sjedinjenim Državama, a zatim je i sam ubijen u obračunu sa policijom, saopštila je američka policija. Muškarac je… »
Šestoro mrtvih u pucnjavi u Koloradu, među njima napadač

Šestoro mrtvih u pucnjavi u Koloradu, među njima napadač

N1 Info 29.12.2021
Naoružani napadač koji je delovao sam ubio je petoro i ranio dvoje ljudi, među njima policajca, u ponedeljak u saveznoj državi Koloradu, u Sjedinjenim Državama, a zatim je i sam ubijen u obračunu s policijom, saopštila je američka policija… »

Vesti dana »