Povezane vesti
Šta će se desiti ukoliko Ukrajina napadne Donbas - da li će Vučić morati da uvodi sankcije Rusiji?
Pravda 29.12.2021
Predsednik pokreta Oslobođenje Mlađan Đorđević kritikovao je odluku Vlade Srbije da se pridruži novom paketu evropskih sankcija protiv Belorusije, nazvavši je „sramnom i nepromišljenom“. „U najgorim momentima devedesetih, kada je Srbija… »
Mlađan Đorđević: Belorusija u najgorim momentima devedesetih bila uz nas
Beta 29.12.2021
Predsednik pokreta Oslobodjenje Mladjan Djordjević izjavio je danas da je u najgorim momentima, devedesetih godina, dok je Srbija bila pod sankcijama, Belorusija odbijala da se pridruži embargu i "uvek bila uz nas". Djordjević je u pisanoj izjavi… »
Vesti dana »
![Prosvetari na plenumu izglasali potpunu obustavu nastave sledeće nedelje](https://nstatic.net/306/39027306lcfhwa.jpg)
Prosvetari na plenumu izglasali potpunu obustavu nastave sledeće nedelje
Serbian News Media pre 2 satajoš 41 povezana
![Teras traži osnivanje Zajednice srpskih opština i ukidanje mera EU prema Prištini](https://nstatic.net/958/39027958jjhijx.jpg)
Teras traži osnivanje Zajednice srpskih opština i ukidanje mera EU prema Prištini
NIN pre 49 minutajoš 22 povezane
![Završen protest dela radnika GSP i studenata: “Ne” ukidanju trolejbusa i privatizaciji Depoa](https://nstatic.net/909/39024909xvjwez.jpg)
Završen protest dela radnika GSP i studenata: “Ne” ukidanju trolejbusa i privatizaciji Depoa
Insajder pre 1 satjoš 24 povezane
![Šapić: Neću da cipelarim Vesića dok je na podu, iako on u teškim momentima jeste mene](https://nstatic.net/924/39026924wphzuh.jpg)
Šapić: Neću da cipelarim Vesića dok je na podu, iako on u teškim momentima jeste mene
N1 Info pre 1 satjoš 108 povezanih