Povezane vesti

"30 Dana sam bila u samici sa bubašvabama": Cecina prva ispovest o hapšenju! Bolni detalji o kojima nikad nije govorila

"30 Dana sam bila u samici sa bubašvabama": Cecina prva ispovest o hapšenju! Bolni detalji o kojima nikad nije govorila

Mondo 29.12.2021
Pevačica Ceca Ražnatović prvi put je progovorila o najbolnijim danima i hapšenju u policijskoj akciji "Sablja". Pevačica Ceca Ražnatović prvi put je progovorila o najbolnijim danima i hapšenju u policijskoj akciji "Sablja". Pevačica Svetlana Ceca… »
Ceca: Roditelji mi nikada nisu oprostili što nemam diplomu fakulteta

Ceca: Roditelji mi nikada nisu oprostili što nemam diplomu fakulteta

Nova 29.12.2021
Pevačica Svetlana Ceca Ražantović otkrila je da joj roditelji nikada nisu oprostili to što nije upisala i završila fakultet. „Bila sam odličan đak i planirala sam da studiram psihologiju, ali me je život odveo na drugu stranu“, rekla je Ceca… »
"Roditelji mi to nikada nisu oprostili": Ceca iskrena do srži o porodici: "Hteli su da se obogate na moj račun, tata me je…

"Roditelji mi to nikada nisu oprostili": Ceca iskrena do srži o porodici: "Hteli su da se obogate na moj račun, tata me je…

Blic 29.12.2021
Najveća balkanska zvezda Svetlana Ceca Ražnatović odrasla je u Žitorađi. Njena majka Mira bila je učiteljica, a otac Slobodan ekonomista koji su joj oduvek bili i ostali najveća podrška u životu, međutim priznaje da joj jednu stvar nikada nisu… »

Vesti dana »