Povezane vesti

Hana i ja nagovaramo daču da ide kod psihologa! Bekvalčeva otkrila u kakvom je odnosu sa bivšim mužem, spomenula njegovu…

Hana i ja nagovaramo daču da ide kod psihologa! Bekvalčeva otkrila u kakvom je odnosu sa bivšim mužem, spomenula njegovu…

Kurir 29.12.2021
Pevačica Nataša Bekvalac otkrila je da sa starijom ćerkom Hanom redovno posećuje psihologa, a kako ističe u svemu ima podršku bivšeg supruga Danila Ikodinovića. - Idem redovno kod psihologa, i moje dete ide. A sad smo se dogovorili da idemo na… »
Nataša bekvalac priznala: Idem sa ćerkom kod psihologa, Dača nam je sada stvarno potreban

Nataša bekvalac priznala: Idem sa ćerkom kod psihologa, Dača nam je sada stvarno potreban

Večernje novosti 29.12.2021
Foto: N. Skenderija Ona je nekadašnjeg sportistu spomenula dok je pričala da ide kod psihologa, baš kao i njena i Dačina naslednica. - Hana sad ima 15 godina i ipak ostavlja posledice to što sam ja njena mama. Nije ćerka poznatog roditelja, nego… »
"Hana i ja nagovaramo daču da krene kod psihologa": Nataša Bekvalac otvoreno o bivšem mužu, dotakla se i njegove žene

"Hana i ja nagovaramo daču da krene kod psihologa": Nataša Bekvalac otvoreno o bivšem mužu, dotakla se i njegove žene

Mondo 29.12.2021
Pevačica Nataša Bekvalac ne krije da posećuje stručnjake, sa njom ide i njena ćerka ali pokušavaju da nagovore i njenog bivšeg supruga. Pevačica Nataša Bekvalac ne krije da posećuje stručnjake, sa njom ide i njena ćerka ali pokušavaju da… »
Nataša Bekvalac: Hana i ja nagovaramo Danila da ide s nama kod psihologa

Nataša Bekvalac: Hana i ja nagovaramo Danila da ide s nama kod psihologa

Nova 29.12.2021
Pevačica Nataša Bekvalac tokom gostovanja u jutarnjem programu na Prvoj otkrila je da sa starijom ćerkom Hanom redovno posećuje psihologa, a kako ističe u svemu ima podršku bivšeg supruga Danila Ikodinovića - kojeg takođe nagovara da krene sa… »

Vesti dana »