Povezane vesti

Sulejman će ostati u Beogradu mnogo duže nego što želi! Evo kolika kazna preti čoveku koji je divljao po avionu i psovao…

Sulejman će ostati u Beogradu mnogo duže nego što želi! Evo kolika kazna preti čoveku koji je divljao po avionu i psovao…

Blic 29.12.2021
Protiv državljanina Danske Sulejmana Imamovića (58), koji je vređao i pretio zbog vanrednog sletanja aviona na beogradski aerodrom Nikola Tesla, posle dodatnih konsultacija sa Tužilaštvom podnete su krivične prijave za krivična dela izazivanje… »
"Nek se baci napolje, baš me briga": Evo kako su putnici reagovali kad je Sulejman Imamović pretio da će srušiti avion jer…

"Nek se baci napolje, baš me briga": Evo kako su putnici reagovali kad je Sulejman Imamović pretio da će srušiti avion jer…

Blic 29.12.2021
Na novom snimku incidenta koji je danas uzdramo javnost vidi se kako nekoliko putnika i osoblje obuzdava danskog državljanina Sulejmana Imamovića (58) nakon drame koju je napravio u avionu jer nije želeo da letelica sleti u Srbiju. Na novom snimku vidi… »
Ko je muškarac koji je psovao "srpsku majku" i pretio da će srušiti avion: Zadržan u graničnoj policiji, a evo šta ga…

Ko je muškarac koji je psovao "srpsku majku" i pretio da će srušiti avion: Zadržan u graničnoj policiji, a evo šta ga…

Blic 29.12.2021
Mušakarac koji je napravio dramu u avionu zbog vanrednog sletanja na surčinski aerodrom identifikovan je kao državljaninu Danske Sulejman Imamović (58) i njemu je zbog pomenutog incidenta određeno zadržavanje do 24 sata po Zakonu o prekršajima… »
„Zašto me vodite tamo, je*em vam mater srpsku“: Incident na letu za Tuzlu VIDEO

„Zašto me vodite tamo, je*em vam mater srpsku“: Incident na letu za Tuzlu VIDEO

Nova 29.12.2021
Na sinoćnjem letu iz danskog Bilunda za Tuzlu desio se nesvakidašnji incident kada je Sulejman Imamović pokušao da otvori vrata aviona u vreme leta jer je avion preusmeren u Beograd. Avion niskobudžetne kompanije Wizz Air zbog magle nije mogao da… »
Avion preusmeren u Beograd, putnik i njegova supruga pokušali da otvore vrata letelice

Avion preusmeren u Beograd, putnik i njegova supruga pokušali da otvore vrata letelice

Radio 021 29.12.2021
Na letu iz danskog grada Bilund za Tuzlu u Bosni i Hercegovini dogodio se incident kada je muškarac pokušao da otvori vrata aviona tokom leta, preneo je danas Klix.ba. Prema pisanju tog portala, avion niskobudžetne kompanije Wizz Air zbog magle nije… »
"Zašto me vodite u Srbiju, srušiću avion,: J***m vam majku srpsku" Incident u avionu zbog prinudnog sletanja u Beograd…

"Zašto me vodite u Srbiju, srušiću avion,: J***m vam majku srpsku" Incident u avionu zbog prinudnog sletanja u Beograd…

Blic 29.12.2021
U avionu jedne privatne aviokompanije koji je iz Danske leteo u Tuzlu desio se skandal kada su zbog magle u Tuzli morali da slete na aerodrom u Beogradu. Jedan muškarac star između 40 i 50 godina besan što sleće u Beograd napravio je scenu, psovao… »
Srušiću avion, je*em Vam mater srpsku: Haos na aerodromu u Beogradu, muškarac divljao zbog prinudnog sletanja (video)

Srušiću avion, je*em Vam mater srpsku: Haos na aerodromu u Beogradu, muškarac divljao zbog prinudnog sletanja (video)

Mondo 29.12.2021
Sinoć je na aerodromu Nikola Tesla došlo do nezapamćenog skandala, koji je izazvao jedan muškarac tokom sletanja. Sinoć je na aerodromu Nikola Tesla došlo do nezapamćenog skandala, koji je izazvao jedan muškarac tokom sletanja. Kako navode mediji… »
Evo ko JE čovek koji JE psovao sve srpsko i hteo da obori avion! Zadržan je, tužilac otkrio šta ga posle čeka (video)

Evo ko JE čovek koji JE psovao sve srpsko i hteo da obori avion! Zadržan je, tužilac otkrio šta ga posle čeka (video)

Kurir 29.12.2021
Osumnjičenog je privela granična policija na aerodromu Nikola Tesla. Sulejman Imamović (58), državljanin Danske koji je verbalno vređao i pretio zbog vanrednog sletanja aviona na beogradski aerodrom Nikola Tesla, određeno je zadržavanje do 24 sata… »
Određen pritvor muškarcu koji je vređao i pretio zbog sletanja u Beograd

Određen pritvor muškarcu koji je vređao i pretio zbog sletanja u Beograd

Nova 29.12.2021
Državljaninu Danske Sulejmanu Imamoviću, koji je verbalno vređao i pretio zbog vanrednog sletanja aviona na beogradski aerdorom Nikola Tesla, određeno je zadržavanje do 24 sata po Zakonu o prekršajima. Podsetimo, avion mađarske avio-kompanije koji… »

Vesti dana »