Povezane vesti

Đoković rekordni sedmi put najbolji sportista Balkana

Đoković rekordni sedmi put najbolji sportista Balkana

Beta 29.12.2021
Srpski teniser Novak Djoković izabran je danas rekordni sedmi put za najboljeg sportistu Balkana, u izboru novinskih agencija, koji organizuje Bugarska novinska agencija (BTA). Prvi teniser sveta je u ovoj godini osvojio tri grend slem titule… »
Novak: Ne volim kada se ljudi predstavljaju kao savršeni

Novak: Ne volim kada se ljudi predstavljaju kao savršeni

N1 Info 29.12.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković istakao je da mu je drago što se 2021. godina završava, iako je u njoj zabeležio izuzetne rezultate. Đoković je prošle sezone osvojio tri grend slema, te tako došao do 20 najvažnijih titula, čime se… »
Đoković “otvorio dušu” u velikom intervjuu: Žao mi je što ranije nisam zaplakao na US openu

Đoković “otvorio dušu” u velikom intervjuu: Žao mi je što ranije nisam zaplakao na US openu

Vesti online 29.12.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković u odigrao je nbeverovatnu sezonu u kojoj je osvojio tri od četiri grend slema i igrao još jedno finale, a godinu je završio kao teniser broj jedan rekordnu sedmu godinu zaredom, pa i ne čudi što ga najuticajniji… »
Novak Đoković otvorio dušu za "L'Ekip": Plakao sam od tuge posle tog meča

Novak Đoković otvorio dušu za "L'Ekip": Plakao sam od tuge posle tog meča

Sportal blic 29.12.2021
Nakon što je od strane „L’Ekipa“ proglašen za najboljeg sportistu godine, je dao poduži intervju za ovaj prestižni francuski list. Novak je u razgovoru za pomenudi list rekapitulirao svoju 2021. godinu u kojoj je osvojio tri od četiri Grend… »
„Žao mi je što nisam pre zaplakao“: Novak o bolnoj sceni i neočekivanom gestu

„Žao mi je što nisam pre zaplakao“: Novak o bolnoj sceni i neočekivanom gestu

Nova 29.12.2021
Novak Đoković je proglašen za sportistu godine u izboru "Ekipa", a u intervjuu za čuveni list otkrio je mnoge nepoznate detalje. Najpre je objasnio zbog čega će zauvek pamtiti 2021. godinu u kojoj je osvojio tri grend slem trofeja sa 55 pobeda i… »
Šok! Otkriveno - Novak osvojio grend slem bez ijednog treninga: Neki mi još ne veruju, ali posle tog meča desilo se čudo

Šok! Otkriveno - Novak osvojio grend slem bez ijednog treninga: Neki mi još ne veruju, ali posle tog meča desilo se čudo

Mondo 29.12.2021
Neverovatno, ali sa druge strane - od njega ništa ne čudi! Neverovatno, ali sa druge strane - od njega ništa ne čudi! "L'Ekip" je proglasio Novaka Đokovića za najboljeg sportistu u 2021. godini, a potom je sjajni Srbin dao veliki intervju za ovaj… »
Novak otvorio dušu - da sam samo ranije zaplakao! Pričao o suzama koje je video ceo svet, pa otkrio neočekivani razlog!

Novak otvorio dušu - da sam samo ranije zaplakao! Pričao o suzama koje je video ceo svet, pa otkrio neočekivani razlog!

Mondo 29.12.2021
Novak Đoković iskren kao i uvek priznao je - savladale su ga emocije! Novak Đoković iskren kao i uvek priznao je - savladale su ga emocije! "L'Ekip" je proglasio Novaka Đokovića za najboljeg sportistu sveta u 2021. godini sa skoro duplo više… »
L Ekip: Đoković najbolji sportista sveta

L Ekip: Đoković najbolji sportista sveta

N1 Info 29.12.2021
Novak Đoković proglašen je za najboljeg sportistu sveta za 2021. godinu u izboru L'Ekipa. Prvi put je srpski teniser dobio nagradu koju već decenijama dodeljuje francuski list. U istom izboru, najbolja sportistkinja je Ilejn Tompson. U glasanju je… »
Priznali - Novak je najbolji na svetu! Još jedna potvrda nestvarne dominacije, skoro duplo bolji od konkurencije!

Priznali - Novak je najbolji na svetu! Još jedna potvrda nestvarne dominacije, skoro duplo bolji od konkurencije!

Mondo 29.12.2021
Još jedno priznanje, svima priznaju da je Novak Đoković najbolji sportista sveta! Još jedno priznanje, svima priznaju da je Novak Đoković najbolji sportista sveta! GOAT! To je skraćenica koja najbolje opisuje Novaka Đokovića, a ove godine je on… »

Vesti dana »