Povezane vesti

Papa abazoviću: I ja sam Crnogorac!

Papa abazoviću: I ja sam Crnogorac!

Pravda 29.12.2021
POTPREDSEDNIK Vlade Dritan Abazović objavio je na Tviteru da se danas susreo sa papom Franjom u Vatikanu. - Bila mi je čast susresti se sa Papom Franjom danas u Vatikanu. Papa: 'I ja sam Crnogorac!' Vrhovni poglavar iskazao zahvalnost nakon što sam ga… »
Ko je bio emilio ognjenović? Duhovnik pape Franje je kršten kao pravoslavac, o njemu su govorili Abazović i poglavar…

Ko je bio emilio ognjenović? Duhovnik pape Franje je kršten kao pravoslavac, o njemu su govorili Abazović i poglavar…

Večernje novosti 29.12.2021
Foto: Tviter/@DritanAbazovic/Vikipedija Poglavar katoličke crkve je to rekao nakon što ga je Abazović podsetio na fra Emilija Ognjenovića, koji je papi Franji bio duhovnik u Argentini. Bila mi je čast susresti se sa @Pontifex Papom Franjom danas u… »
Papa sa Abazovićem u Vatikanu: I ja sam Crnogorac

Papa sa Abazovićem u Vatikanu: I ja sam Crnogorac

N1 Info 29.12.2021
Potpredsednik crnogorske vlade Dritan Abazović sastao se sa papom Franjom u Vatikanu. „Bila mi je čast susresti se sa Papom Franjom danas u Vatikanu. Vrhovni poglavar iskazao zahvalnost nakon što sam ga podsetio na oca Emilija Ognjanovića, koji mu… »
Papa franja dritanu abazoviću: I ja sam Crnogorac! Kako je protekao susret crnogorskog političara u Vatikanu

Papa franja dritanu abazoviću: I ja sam Crnogorac! Kako je protekao susret crnogorskog političara u Vatikanu

Kurir 29.12.2021
Potpresednik crnogorske vlade Dritan Abazović objavio je danas na svom Tviter nalogu da se u Vatikanu susreo sa poglavarom rimokatoličke crkve papom Franjom. Taj tvit pratio je i snimak srdačnog susreta Abazovića sa papom. "Bila mi je čast susresti… »
Papa abazoviću: I ja sam Crnogorac!

Papa abazoviću: I ja sam Crnogorac!

Večernje novosti 29.12.2021
Foto: Printskrin Tviter - Bila mi je čast susresti se sa Papom Franjom danas u Vatikanu. Papa: 'I ja sam Crnogorac!' Vrhovni poglavar iskazao zahvalnost nakon što sam ga podsetio na oca Emilija Ognjanovića, koji mu je bio duhovnik još u Argentini… »
Papa Abazoviću: I ja sam Crnogorac /video/

Papa Abazoviću: I ja sam Crnogorac /video/

Sputnik 29.12.2021
Potpredsednik Vlade Crne Gore Dritan Abazović, koji boravi u Vatikanu, sastao se danas sa poglavarom Rimokatoličke crkve papom Franjom, kojem je uputio poziv da poseti Crnu Goru. Abazović je na Tviteru napisao da je pozvao papu da poseti Crnu Goru i… »
Papa Franja Abazoviću: „I ja sam Crnogorac”

Papa Franja Abazoviću: „I ja sam Crnogorac”

Politika 29.12.2021
VATIKAN - Potpredsednik Vlade Crne Gore Dritan Abazović, koji boravi u Vatikanu, sastao se danas sa poglavarom Rimokatoličke crkve papom Franjom, kojem je uputio poziv da poseti Crnu Goru. Abazović je na Tviteru napisao da je pozvao papu da poseti Crnu… »

Vesti dana »