Povezane vesti

Vučić: Moja želja za Novu godinu je da Srbija igra polufinale Svetskog prvenstva

Vučić: Moja želja za Novu godinu je da Srbija igra polufinale Svetskog prvenstva

Vesti online 29.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je na godišnjoj konferenciji za medije, govorio je o budućnosti, novoj pomoći države, i onome što će biti urađeno od 1. januara, a tokom izlaganja je otkrio i svoju ličnu želju u Novoj godini koja se tiče… »
Vučić ima novogodišnju želju, a vezana je za fudbal: Evo šta je poručio Piksiju – siguran sam da ćemo to da uradimo!

Vučić ima novogodišnju želju, a vezana je za fudbal: Evo šta je poručio Piksiju – siguran sam da ćemo to da uradimo!

Hot sport 29.12.2021
Jasna poruka Orlovima. Fudbalska reprezentacija Srbije direktnim plasmanom na predstojeće Svetsko prvenstvo u fudbalu, obradovala je čitavu naciju. To je uvideo i predsednik Srbije Aleksandar Vučić, a Orlovi su dobili velike premije za pobedu nad… »
Vučić hoće Srbiju u polufinalu Mundijala, boji se da se ne zameri Piksiju

Vučić hoće Srbiju u polufinalu Mundijala, boji se da se ne zameri Piksiju

Nova 29.12.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da će reprezentacija Srbije u fudbalu uspeti da se plasira u polufinale Mundijala u Kataru. Srbija se plasirala na Svetsko prvenstvo posle pobede nad Portugalom u Lisabonu 2:1, u duelu koji je direktno… »
"Nadam se da mi piksi i fudbaleri neće zameriti": Aleksandar Vučić o sportskoj želji za 2022.

"Nadam se da mi piksi i fudbaleri neće zameriti": Aleksandar Vučić o sportskoj želji za 2022.

Večernje novosti 29.12.2021
foto: M. Vukadinović/D. Milovanović On je tom prilikom istakao sledeće: - Ja već mnogo godina nisam išao na sportske manifestacije, mnogi kažu da mi ne bi vikali onaj slogan od dve reči. Ako se sećate da sam pred utakmicu sa Portugalom poželeo… »

Vesti dana »