Povezane vesti

Nestao Aleksa (21) iz Kruševca: Jako je povučen, uglavnom ne izlazi iz kuće, porodica danima strahuje i moli za pomoć

Nestao Aleksa (21) iz Kruševca: Jako je povučen, uglavnom ne izlazi iz kuće, porodica danima strahuje i moli za pomoć

Kurir 30.12.2021
Aleksa Stanković (21) iz Kruševca nestao je pre dva dana i za njim tragaju porodica i policija. U trenutku nestanka na sebi je imao crnu jaknu, crnu trenerku i crne pantalone. - Poslednjeg ga je videla ujutru majka, 28. decembra, kad je krenula na… »
Nestao mladić iz Kruševca

Nestao mladić iz Kruševca

N1 Info 30.12.2021
Porodica i policija već treći dan tragaju za dvadesetjednogodišnjim Aleksom Stankovićem iz Kruševca. U trenutku nestanka na sebi je imao crnu jaknu, duksericu i crne pantalone. Mladić je poslednji put viđen, prema rečima članova porodice, 28… »
Nestao mladić iz Kruševca

Nestao mladić iz Kruševca

RTS 30.12.2021
Porodica i policija već treći dan tragaju za dvadesetjednogodišnjim Aleksom Stankovićem iz Kruševca. U trenutku nestanka na sebi je imao crnu jaknu, duksericu i crne pantalone. Mladić je poslednji put viđen, prema rečima članova porodice, 28… »
"Ako mi se tamo ne svidi, vratiću se": Sestra Alekse iz Kruševca koji je nestao pre dva dana otkrila da je pronašla jezivu…

"Ako mi se tamo ne svidi, vratiću se": Sestra Alekse iz Kruševca koji je nestao pre dva dana otkrila da je pronašla jezivu…

Blic 30.12.2021
Aleksa Stanković (21) iz Kruševca nestao je pre dva dana, a porodica i prijatelji apeluju na sve koji dođu do bilo kakve informacije da ih kontaktiraju na broj telefona 0605399700. Prema navodima porodice u trenutku nestanka, mladić je na sebi imao… »
Viđen juče u Beogradu, ostavio poruku porodici: Vratiću se, ako mi se ne svidi

Viđen juče u Beogradu, ostavio poruku porodici: Vratiću se, ako mi se ne svidi

Nova 30.12.2021
Aleksa Stanković (21) iz Kruševca nestao je pre dva dana, a porodica i prijatelji apeluju na sve koji dođu do bilo kakve informacije da ih kontaktiraju na broj telefona 0605399700. Najnovija informacija je, da je jedna žena nedavno javila, kako je… »
Potraga za staricom u Čačku: Nestala pre dva dana, porodica moli za pomoć

Potraga za staricom u Čačku: Nestala pre dva dana, porodica moli za pomoć

Nova 30.12.2021
Stojanka Vuletić 1942. sa Ljubić keja nestala je 28. decembra u dva sata iza ponoći i od tada joj se gubi svaki trag, objavljeno je na Fejsbuk stranici Čačanke . Poslednji put viđena je u čačanskom naselju Ljubić kej, kada je tokom noći između… »
Nestao Aleksa (21) iz Sombora, porodica moli za pomoć

Nestao Aleksa (21) iz Sombora, porodica moli za pomoć

Nova 30.12.2021
Aleksa Stanković (21) iz Sombora nestao je pre dva dana i za njim tragaju porodica i policija, potvrdila je Aleksina sestra za portal Nova.rs. U trenutku nestanka, Aleksa je na sebi imao crnu jaknu, crnu trenerku i crne pantalone. „Poslednjeg ga je… »

Vesti dana »