Povezane vesti

"Kad su me šutnuli u glavu udario sam u beton i izgubio svest": Ispovest brutalno pretučenog mladića iz Loznice, otkrio šta…

"Kad su me šutnuli u glavu udario sam u beton i izgubio svest": Ispovest brutalno pretučenog mladića iz Loznice, otkrio šta…

Blic 30.12.2021
D. K. iz Loznice, kog su u petak veče u parku napali mladići, udarcem ga oborili na zemlju, a potom šutirali nakon čega je izgubio svest, ispričao je za Levijatan šta se sve dešavalo te večeri - pre i posle napada. Kako je ovaj pokret prošle… »
"Sedeo sam sa drugaricom, a oni su prilazili i hvalili se" Ispovest pretučenog mladića evo kako je došlo do tuče (video)

"Sedeo sam sa drugaricom, a oni su prilazili i hvalili se" Ispovest pretučenog mladića evo kako je došlo do tuče (video)

Mondo 30.12.2021
Mladić je ispričao šta se sve dešavalo te večeri - pre i posle napada. Mladić je ispričao šta se sve dešavalo te večeri - pre i posle napada. Dvojica momaka fizički su u petak uveče u parku napala mladića D. K. iz Loznice. Kako se vidi na… »
Oglasio se pretučeni mladić sa snimka koji je šokirao Srbiju Otkrio detalje napada u Loznici: Počelo tako što mi je…

Oglasio se pretučeni mladić sa snimka koji je šokirao Srbiju Otkrio detalje napada u Loznici: Počelo tako što mi je…

Kurir 30.12.2021
D.K. iz Loznice, koga su u petak uveče u parku napali mladići, udarcem ga oborili na zemlju, a potom šutirali, nakon čega je izgubio svest, otkrio je šta se sve dešavalo pre i posle napada. To veče je izašao sa drugaricom na piće u jedan kafić i… »

Vesti dana »