Povezane vesti
Promet u prodavnicama porastao za petinu u novembru
Politika 30.12.2021
Promet robe u trgovini na malo u Srbiji bio je u novembru veći za 21,2 posto u tekućim cenama, a stalnim cenama za 10 odsto nego u istom mesecu 2020, prema prethodnim podacima Republičkog zavoda za statistiku. Ukoliko se uporede prvih jedanaest meseci… »
Najveći rast proizvodnje ove godine u rudarstvu
Danas 30.12.2021
Za prvih 11 meseci ove godine u odnosu na isti period prošle godine u Srbiji je zabeležen industrijski rast od 6,7 odsto, u novembru ove bio je za sedam odsto veći nego istog meseca prošle godine, objavio je Republički zavod za statistiku. Gledano po… »
Za 11 meseci Srbiju posetilo 2,3 miliona turista
Danas 30.12.2021
Od početka godine Srbiju je posetilo 2,3 miliona turista, od toga gotovo 790.000 stranih, objavio je danas Republički zavod za statistiku. U novembru je bilo za 86,4 odsto više turista nego novembra prošle godine, a broj noćenja je u istom preiodu bio za… »
Turistička poseta u novembru veća za 86,4 odsto nego 2020.
RTV 30.12.2021
BEOGRAD - Broj dolazaka turista u novembru ove godine veći je nego u istom mesecu 2020. za 86,4 odsto, a broj noćenja u istom periodu veći je za 51,9 procenata, objavio je danas Republički zavod za statistiku (RZS). Navodi se da je broj noćenja domaćih… »
Vesti dana »

Dačić: Avio-bomba bezbedno uklonjena, biće uništena u Deliblatskoj peščari
Sputnik pre 45 minutajoš 43 povezane

Zašto baš Aljaska: Nije slučajno što će Tramp ugostiti Putina na bivšoj ruskoj teritoriji
N1 Info pre 4 minutajoš 72 povezane

Stanje na putevima: Putnička motorna vozila na Batrovcima čekaju tri sata, na Horgošu 90 minuta
Glas Zaječara pre 1 satjoš 17 povezanih