Povezane vesti

Ana Nikolić posle mnogo godina javno o Miši Banani!

Ana Nikolić posle mnogo godina javno o Miši Banani!

Svet plus 30.12.2021
Pevačica Ana Nikolić osvrnula se na svoj ljubavni život i tom prilikom otkrila da je imala milosti prema bivšem suprugu Stefanu Đuriću Rasti. Posle mnogo godina javno i o Miši Banani! Ana je prvi put otvoreno progovorila o detaljima odnosa sa… »
"Prema Rasti sam imala milosti": Ana Nikolić o momentu kad je reperu urnisala auto - Treba uhvatiti taksi u pidžami!

"Prema Rasti sam imala milosti": Ana Nikolić o momentu kad je reperu urnisala auto - Treba uhvatiti taksi u pidžami!

Mondo 30.12.2021
Ana Nikolić o turbulentnom braku sa Stefanom Đurićem Rastom čije prezime nosi i nakon razvoda. Ana Nikolić o turbulentnom braku sa Stefanom Đurićem Rastom čije prezime nosi i nakon razvoda Pevačica Ana Nikolić otkrila je da je tokom braka sa… »
"Nosim rastino prezime, ne želim da ćerka bude kao ja": Šok intervju Ane Nikolić, spomenula bivše: "Grebala sam im auta"

"Nosim rastino prezime, ne želim da ćerka bude kao ja": Šok intervju Ane Nikolić, spomenula bivše: "Grebala sam im auta"

Blic 30.12.2021
Ana Nikolić osvrnula se na svoj ljubavni život i tom prilikom prokomentarisala i odnos sa bivšim suprugom Stefanom Đurićem Rastom. - Prema Rasti sam imala milosti, baš zato što prema Miši Banani nisam, ovom sam izgrebala auto, onom zalepila. Ja… »

Vesti dana »