Povezane vesti

Vrištala na sav glas, dok je car lupao i urlao! Filip pred pucanje traži da odvedu Maju - haos u Zadruzi (video)

Vrištala na sav glas, dok je car lupao i urlao! Filip pred pucanje traži da odvedu Maju - haos u Zadruzi (video)

Mondo 30.12.2021
Maja već danima pokušava da se pomiri sa Filipom, a njemu je sad prekipelo pa te tražio da je odvedu iz Zadruge. Maja već danima pokušava da se pomiri sa Filipom, a njemu je sad prekipelo pa te tražio da je odvedu iz Zadruge. Nakon jezivog sukoba… »
Ono što mi je izgovorila je monstruozno! Car progovorio o odnosu sa Majom, Janjuš nikad brutalnije komentarisao njihovo…

Ono što mi je izgovorila je monstruozno! Car progovorio o odnosu sa Majom, Janjuš nikad brutalnije komentarisao njihovo…

Kurir 30.12.2021
Filip Car je progovorio o pomirenju sa Majom Marinković i priznao da joj je ovo poslednja prilika koju joj je pružio. - Da li više voliš porodicu ili devojku - glasilo je pitanje. - Bitnija mi je porodica...Ja nju uopšte ne razumem, ona da leži i da… »
Neviđen haos! Filip Car lupa na vrata i urla! Traži da izbace Maju napolje! Zgromiće je ako je ne sklone, hrvat pred…

Neviđen haos! Filip Car lupa na vrata i urla! Traži da izbace Maju napolje! Zgromiće je ako je ne sklone, hrvat pred…

Kurir 30.12.2021
Maja Marinković je u toku emisije trebalo da odgovori na pitanje kako se oseća kada je neko sa njom iz sažaljenja, što je nju pormetilo, pa je započela diskusiju sa Carem koji je javno morao da prizna svoje emocije. Filip Car je otkrio kada mu ne… »

Vesti dana »