Povezane vesti

Fudbaler Sitija pretučen tokom pljačke, neizvestan za Arsenal!

Fudbaler Sitija pretučen tokom pljačke, neizvestan za Arsenal!

Sportske.net 31.12.2021
Fudbaler Mančester sitija Žoao Kanselo povređen je u pokušaju da spreči provalnike u izvršenju pljačke, a na društvenim mrežama objavio je fotografiju sa povredama na čelu i očnim kapcima. Portugalac je na Instagramu napisao da je povređen… »
Podlivi na oku,: Posekotina... Zvezda sitija napadnuta Fudbaler pokazao povrede koje su mu napravljenje prilikom pljačke…

Podlivi na oku,: Posekotina... Zvezda sitija napadnuta Fudbaler pokazao povrede koje su mu napravljenje prilikom pljačke…

Sportal blic 31.12.2021
Portugalski fudbaler (27) napadnut je, pretučen i opljačkan u svojoj kući u Mančesteru, objavio je sam igrač nedugo pošto je pretrpeo traumatičnu situaciju. Na selfi fotografiji koju je objavio na svom Instagramu, pokazao je posledice koje su mu… »
Opljačkan i povređen bek Mančester sitija Žoao Kanselo: Napale su me četiri kukavice

Opljačkan i povređen bek Mančester sitija Žoao Kanselo: Napale su me četiri kukavice

Sportski žurnal 31.12.2021
Portugalski defanzivac je na svom Instragram profilu objavio fotografiju na kojoj se vidi posekotina iznad njegovog desnog oka. Žoao Kanselo, fudbaler Mančester Sitija i reprezentacije Portugala otkrio je na društvenim mrežama da je bio žrtva… »
Fudbaler Mančester Sitija povređen tokom pljačke: Napale su me četiri kukavice

Fudbaler Mančester Sitija povređen tokom pljačke: Napale su me četiri kukavice

Danas 31.12.2021
Fudbaler Mančester sitija Žoao Konselo objavio je kasno sinoć da su ga napale četiri osobe koje su provalile u njegov dom, ukrale nakit i pokušale da povrede njegovu porodicu. Portugalski defanzivac je na svom Instragram profilu objavio fotografiju… »
‘Kukavice su pokušale da mi povrede porodicu’: Pretučena i opljačkana zvezda Premijer lige! (foto)

‘Kukavice su pokušale da mi povrede porodicu’: Pretučena i opljačkana zvezda Premijer lige! (foto)

Hot sport 31.12.2021
Ružne scene na ‘ostrvu’. Portugalski fudbale Žoao Kanselo našao se na meti pljačkaša, koji su upali u njegovu kuću u Mančesteru. Nedugo posle ovog ružnjog čina on se oglasio na mrežama gde je podelio selfi na kom se vide povrede, podliv… »
Pretučena i opljačkana zvezda Mančester sitija: “Kukavice htele da mi povrede porodicu” (FOTO)

Pretučena i opljačkana zvezda Mančester sitija: “Kukavice htele da mi povrede porodicu” (FOTO)

Vesti online 31.12.2021
Defanzivac Mančester sitija Žoao Kanselo napadnut je u Engleskoj u svojoj kući, gde su ga opljačkale i pretukle četiri nepoznate osobe. Portugalac se ubrzo oglasio i poručio da je najbitnije da je njegova porodica dobro, kao i da su to učinile… »
Zvezda Premijer lige opljačkana: Tukli ga pred decom, objavio je fotke povreda

Zvezda Premijer lige opljačkana: Tukli ga pred decom, objavio je fotke povreda

Nova 31.12.2021
Portugalski fudbaler Žoao Kanselo pretučen je i opljačkan u svojoj kući u Mančesteru, o čemu je obavestio javnost. Sam je objavio fotografiju na kom se vide posekotine na slepoočnici uz podliv na oku. Kanselo, inače igrač Mančester sitija, bio… »

Vesti dana »