Povezane vesti

Navijači Intera nisu oprostili Lukakuu: Važni su oni koji ostanu tokom oluje

Navijači Intera nisu oprostili Lukakuu: Važni su oni koji ostanu tokom oluje

Nova 31.12.2021
Navijači Intera nisu odreagovali pozitivno na izjavu Romelua Lukakua, koji je istakao da je siguran da će se vratiti u milanski tim. Lukaku je u četvrtak u izjavi datoj za „Skaj sport“ rekao kako je nesrećan u Čelsiju, ali i da mu je žao zbog… »
Lukaku nije zadovoljan situacijom u Čelziju: Želim da se izvinim navijačima Intera

Lukaku nije zadovoljan situacijom u Čelziju: Želim da se izvinim navijačima Intera

Sportski žurnal 31.12.2021
Od povratka u klub, Lukaku je postigao sedam golova na 18 utakmica. Belgijski fudbaler Romelu Lukaku izjavio je da nije zadovoljan svojom situacijom u Čelziju, ali je i istakao da ne sme da odustane. "Nisam zadovoljan situacijom, ali to je moj posao i ne… »
Problemi u Londonu: Lukaku nezadovoljan u Čelsiju

Problemi u Londonu: Lukaku nezadovoljan u Čelsiju

Hot sport 31.12.2021
Belgijanac je istakao da nije zadovoljan situacijom u Čelsiju. Ovaj 28-godišnjak se vratio u London nakon osvojene titule sa Interom, a klub je za njegovo dolazak morao da plati čak 115 miliona evra. – Nisam zadovoljan situacijom, ali to je moj posao… »
Lukaku nezadovoljan situacijom u Čelsiju, ogorčen i odlaskom iz Intera

Lukaku nezadovoljan situacijom u Čelsiju, ogorčen i odlaskom iz Intera

Nova 31.12.2021
Belgijski fudbaler Romelu Lukaku izjavio je da nije zadovoljan svojom situacijom u Čelsiju, ali je i istakao da ne sme da odustane. „Nisam zadovoljan situacijom, ali to je moj posao i ne smem da odustanem“, rekao je Lukaku za italijanski Skaj sport… »

Vesti dana »