Povezane vesti
Nemačka zbog Srebrenice povukla priznanje istraživaču Holokausta Gideonu Grajfu
Nova 31.12.2021
Zaslužni istraživač Holokausta Gideon Grajf trebalo je da bude nagrađen nemačkim Saveznim krstom, ali je predlog povučen zbog toga što je predvodio komisiju o Srebrenici koja je zaključila da u tom gradu na istoku BiH nije počinjen genocid, objavio je… »
Nemci neće dati orden omiljenom Vučićevom istoričaru
Nova 31.12.2021
Nemački predsednik Frank-Valter Štajnmajer orden za zasluge SR Nemačke nameravao je ove godine da dodeli izraelskom istoričaru Gideonu Grajfu, ali je odustao posle upozorenja na neprimerenost takvog postupka. Iz kabineta nemačkog predsednika su objasnili… »
Bez ordena za izraelskog istoričara zbog negiranja genocida u Srebrenici
Dojče vele 31.12.2021
Gideon Grajf spada u zaslužne istraživače holokausta, i zato je trebalo da bude nagrađen nemačkim Saveznim krstom. Ali, kako se sada doznaje, predlog je povučen jer je Grajf predvodio kontroverznu komisiju o Srebrenici. Nakon višenedeljne ćutnje sada se… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za Srbiju: Pretežno sunčano na severu, prolazno naoblačenje i kiša u ostalim krajevima
Naslovi.ai pre 15 minutajoš 22 povezane

Zadržavanja na graničnim prelazima Srbije: Batrovci najopterećeniji sa čekanjem do šest sati
Naslovi.ai pre 15 minutajoš 17 povezanih

Vučić: Marže će biti ograničene do 20% za 3.000 proizvoda u 24 lanca (SPISAK)
Nedeljnik pre 5 minutajoš 54 povezane

"Drznuo se da te tuče, lomi, maltretira" Pevačica javno podržala Anu Nikolić nakon što je Raleta prijavila policiji: "Bilo mu je lepo"
Alo pre 20 minutajoš 16 povezanih