Povezane vesti

Tuhel nezadovoljan zbog izjava Lukakua: Unosi se galama koja nije potrebna

Tuhel nezadovoljan zbog izjava Lukakua: Unosi se galama koja nije potrebna

Sportski žurnal 31.12.2021
Lukaku, koji je stigao u Čelzi ovog leta iz Intera, dao je intervju za italijanski Skaj sport u kojem je rekao da "nije baš zadovoljan situacijom" na Stamford Bridžu i požalio se na Tuhelovu odluku da igra u "drugačijoj formaciji" Trener fudbalera… »
Lukaku otvorio dušu: ‘Hteo sam da ostanem u Italiji, ali Inter je rekao – ne! Bolelo me je kada je Konte napustio klub’

Lukaku otvorio dušu: ‘Hteo sam da ostanem u Italiji, ali Inter je rekao – ne! Bolelo me je kada je Konte napustio klub’

Hot sport 31.12.2021
‘Mnogo mi je smetalo što za osam godina u Engleskoj nisam osvojio titulu!’ Istaknuti reprezentativac Belgije i napadač Čelsija, Romelu Lukaku, otvorio je dušu u razgovoru za ‘Skaj Sport Italija’. Lukaku je izazvao brojne reakcije izjavom da… »
Lukaku, Čelsi i Inter - ovo je prava istina!

Lukaku, Čelsi i Inter - ovo je prava istina!

Sportske.net 31.12.2021
Belgijski fudbaler Romelu Lukaku digao je mnogo prašine povodom intervjua italijanskom Skaj sportu, zbog čega je naišao na oštre reakcije trenera Čelsija Tomasa Tuhela i navijača Intera. Ovim povodom, novinar Fabricio Romano obelodanio je intervju… »
Lukaku: Samo tri tima su na vrhunskom nivou, želeo sam u jedan od njih, ali…

Lukaku: Samo tri tima su na vrhunskom nivou, želeo sam u jedan od njih, ali…

N1 Info 31.12.2021
Napadač Čelsija Romelu Lukaku u opširnom intervjuu za "Skaj Sport Italija" pričao je o mnogim detaljima iz karijere, a u fokusu je bio njegov povratak u Premijer ligu i ni malo prijateljski rastanak sa Interom. Jedan od najboljih fudbalera sveta… »
Tuhel ogovorio Lukakuu, tek će se dići prašina!

Tuhel ogovorio Lukakuu, tek će se dići prašina!

Sportske.net 31.12.2021
Fudbaler Čelsija Romelu Lukaku uzburkao je prazničnu atmosferu na Ostrvu izjavom da nije srećan na "stamford Bridžu" i da će se jednog dana vratiti u Inter, a kao glavnog krivca za to označio je menadžera Tomasa Tuhela. Belgijanac se letos vratio u… »
Tuhel odmah odgovorio uvređenom napadaču: Posle ovih reči tek će se dići prašina u Čelsiju!

Tuhel odmah odgovorio uvređenom napadaču: Posle ovih reči tek će se dići prašina u Čelsiju!

Mondo 31.12.2021
Tomas Tuhel mislio je da dobija veliko pojačanje, a za sada samo problemi. Tomas Tuhel mislio je da dobija veliko pojačanje, a za sada samo problemi. Najskuplji fudbaler u istoriji Čelsija podigao je veliku prašinu intervjuom koji je dao za… »

Vesti dana »