Povezane vesti

Štetilo je i meni i njemu: Nataša Bekvalac posle 12 godina progovorila o povezivanju sa Đokovićem

Štetilo je i meni i njemu: Nataša Bekvalac posle 12 godina progovorila o povezivanju sa Đokovićem

Večernje novosti 31.12.2021
Foto: EPA/Printskrin Kako ističe, među njima nije bilo ničega i sve što se pisalo bila je nameštaljka. Konkretno, 2009. godine pisalo se da je Novak navodno raskinuo trogodišnju vezu sa Jelenom, kako bi bio sa Natašom. - Ta tema da je mene… »
12 Godina region bruji o njihovoj aferi: Nataša Bekvalac konačno progovorila o vezi sa Novakom Đokovićem! Štetile su nam…

12 Godina region bruji o njihovoj aferi: Nataša Bekvalac konačno progovorila o vezi sa Novakom Đokovićem! Štetile su nam…

Kurir 31.12.2021
Natašu Bekvalac mediji su povezivali sa mnogim muškarcima, a jedan od njh je i Novak Đoković, prvi reket sveta, s kojem su novosadsku Barbiku već 12 godina spajali. Njih dvoje nikada nisu želeli da pričaju o tome, a sad je Nataša za Republiku.rs… »
Posle 12 godina otkrila istinu: Nataša Bekvalac o povezivanju sa Novakom Đokovićem: "Štetilo je i meni i njemu"

Posle 12 godina otkrila istinu: Nataša Bekvalac o povezivanju sa Novakom Đokovićem: "Štetilo je i meni i njemu"

Blic 31.12.2021
Pevačicu Natašu Bekvalac i najboljeg tenisera sveta Novaka Đokovića su povezivali pre više od deceniju, a pevačica je sada stavila tačku na nagađanja i iznela istinu. Naime, kako se pisalo tada Novak je navodno raskinuo trogodišnju vezu sa… »
Posle 12 godina stavila tačku na priče: Nataša Bekvalac o ljubavi sa Novakom Đokovićem - "Štetilo je i meni i njemu"

Posle 12 godina stavila tačku na priče: Nataša Bekvalac o ljubavi sa Novakom Đokovićem - "Štetilo je i meni i njemu"

Mondo 31.12.2021
Pevačici Nataši Bekvalac postavljeno je neprijatno pitanje, a onda je posle deceniju rešila da stavi tačku na spekulacije. Pevačici Nataši Bekvalac postavljeno je neprijatno pitanje, a onda je posle deceniju rešila da stavi tačku na spekulacije… »
Nataša Bekvalac posle 12 godina otkrila istinu o odnosu s Novakom Đokovićem

Nataša Bekvalac posle 12 godina otkrila istinu o odnosu s Novakom Đokovićem

Nova 31.12.2021
Buran emotivni život Nataše Bekvalac oduvek je izazivao veliku pažnju javnosti, ali ono što je ostala misterija, i posle 12 godina, jeste njen odnos sa prvim reketom sveta, Novakom Đokovićem. Iako se još 2009. pisalo da je Nole raskinuo… »

Vesti dana »