Povezane vesti

Zlata Petrović: Imam hendikep iz detinjstva!

Zlata Petrović: Imam hendikep iz detinjstva!

Vesti online 31.12.2021
Zlata Petrović otkrila je detalje svog života o novogodišnjim praznicima, uspomenama iz detinjstva, svom porodičnom životu, prijateljima. Pevačica je ogolila svoju dušu i otkrila šta je ono što je najviše muči, ali takođe i onome što je… »
"Gledali su me kao da sam iz kontejnera": Zlata Petrović otkrila bol iz detinjstva - o ovom hendikepu nikad nije govorila

"Gledali su me kao da sam iz kontejnera": Zlata Petrović otkrila bol iz detinjstva - o ovom hendikepu nikad nije govorila

Večernje novosti 31.12.2021
Foto ATA Images Ona smatra da bi u današnjem vremenu mnoge stvari promenila, a onda je ogolila dušu i prisetila se i teškog perioda svog odrastanja. - Ja sam žena koja bi pomirila ceo svet, želela bih da svi živimo podjednako, da imamo svi isto… »
"Gledali su me kao da sam iz kontejnera": Zlata Petrović otkrila bol iz detinjstva! O ovom hendikepu nikad nije govorila

"Gledali su me kao da sam iz kontejnera": Zlata Petrović otkrila bol iz detinjstva! O ovom hendikepu nikad nije govorila

Mondo 31.12.2021
Pevačica Zlata Petrović otkrila je detalje svoje velike tuge. Pevačica Zlata Petrović otkrila je detalje svoje velike tuge. Pevačica Zlata Petrović važi za vrlo pozitivnu i uvek nasmejanu ženu, a pred novogodišnje praznike otkrila je detalje iz… »

Vesti dana »