Povezane vesti

„Ćao, godino stara, meni si bila najbolja“: Emotivna objava Marijane Mićić FOTO

„Ćao, godino stara, meni si bila najbolja“: Emotivna objava Marijane Mićić FOTO

Nova 31.12.2021
Glumica i voditeljka Marijana Mićić u decembru ove godine se porodila i na svet donela ćerkicu Anu. Ona i njen partner Miloš Marjanović su već dugi niz godina zajedno, a svoj život nastoje da svoj privatan život drže daleko od javnosti. Međutim… »
Godino stara, meni si bila najbolja! Marijana Mićić podelila fotku koja će i najtvrđa srca istopiti! Ćerkica joj spava u…

Godino stara, meni si bila najbolja! Marijana Mićić podelila fotku koja će i najtvrđa srca istopiti! Ćerkica joj spava u…

Kurir 31.12.2021
Glumica Marijana Mićić u decembru ove godine se porodila i na svet donela ćerkicu Anu. Ona i njen partner Miloš Marjanović su već dugi niz godina zajedno, a svoj život nastoje da svoj privatan život drže daleko od javnosti. Međutim, glumica sada… »
Slika marijane Mićić s ćerkom je nešto najemotivnije što ćete danas videti: Najlepše ostavila za kraj i dirnula sve

Slika marijane Mićić s ćerkom je nešto najemotivnije što ćete danas videti: Najlepše ostavila za kraj i dirnula sve

Mondo 31.12.2021
Marijana Mićić je objavila prvu fotografiju s malom Anom. Marijana Mićić je objavila prvu fotografiju s malom Anom. Glumica i voditeljka Marijana Mićić u decembru je prvi put postala majka. Na svet je donela ćerkicu kojoj su ona i njen… »
Prva zajednička fotka Bojane Ordinačev sa sinom će vas raznežiti FOTO

Prva zajednička fotka Bojane Ordinačev sa sinom će vas raznežiti FOTO

Nova 31.12.2021
Glumica Bojana Ordinačev porodila se pre nešto više od dva meseca, a sada je objavila prvu zajedničku fotografiju sa sinom, koja budi nežne emocije. Bojana privatan život vešto čuva od očiju javnosti, te je ova fotografija sa sinom pravo… »

Vesti dana »