Povezane vesti

Vatra pretvorila domove u prah i pepeo: Očajni stanovnici Kolorada se vratili na mesto katastrofe: "Gledao sam kako mi kuća…

Vatra pretvorila domove u prah i pepeo: Očajni stanovnici Kolorada se vratili na mesto katastrofe: "Gledao sam kako mi kuća…

Blic 01.01.2022
Stanovnici okruga Bulder u Кoloradu vratili su se na mesto katatrofe nakon što su snežne padavine pomogle u gašenju ogromnog požara. Vatra je za samo nekoliko sati zahvatila 6.000 hektara, uništivši stotine domova. Jedan meštanin je rekao da su… »
Jeziv prizor iz kolorada: Divlji požari progutali sve, od domova ostala samo zgarišta (foto)

Jeziv prizor iz kolorada: Divlji požari progutali sve, od domova ostala samo zgarišta (foto)

Večernje novosti 01.01.2022
Foto: Tanjug/AP Vatra je za samo nekoliko sati zahvatila 6.000 hektara, i uništila stotine domova, a jedan meštanin je rekao da su neke porodice u okolini "izgubile sve" i da je čudo da niko nije stradao, prenosi Bi-bi-si. Foto: Фото… »
Očaj stanovnika Kolorada nakon požara: Ostalo je samo poštansko sanduče FOTO

Očaj stanovnika Kolorada nakon požara: Ostalo je samo poštansko sanduče FOTO

Nova 01.01.2022
Stanovnici okruga Bolder u Koloradu vratili su u svoje domove nakon stravičnog požara koji je napravio veliki problem građanima uništivši na stotine domova, prenosi BBC. Vatrogasci su se čitav dan borili sa vatrenom stihijom, a u gašenju požara… »
U Koloradu požare počeo da gasi sneg

U Koloradu požare počeo da gasi sneg

Danas 31.12.2021
Snežne padavine počele su danas da gase požare koji su uništili čitave kvartove u američkoj saveznoj državi Kolorado. Najmanje 500 kuća je uništeno, dok je nekoliko desetina hiljada ljudi bilo primorano da napusti svoje domove, saopštile su… »
Šumski požari u Koloradu uništili stotine kuća

Šumski požari u Koloradu uništili stotine kuća

Danas 31.12.2021
Šumski požari potpomognuti jakim vetrom uništili su stotine kuća, pokrenuli evakuaciju desetina hiljada ljudi u okolini Denvera, u američkoj državi Kolorad, a nekoliko ljudi je povređeno. Veruje se da su požar izazvale iskre sa trafo stanica koje… »

Vesti dana »