Povezane vesti

Jokićev veliki intervju: O utiscima sa Olimpijskih igara, zašto plače kad mu konj izgubi… (VIDEO)

Jokićev veliki intervju: O utiscima sa Olimpijskih igara, zašto plače kad mu konj izgubi… (VIDEO)

Vesti online 01.01.2022
Poslednjih godina jedan od najboljih košarkaša Srbije i sveta Nikola Jokić retko daje intervjue, barem one u kojima govori o temama koje se tiču njega lično. Ipak, sada je dao ekskluzivni novogdišnji intervju za TV Arena Sport. Aktuelni MVP lige… »
Jokiću se "omaklo" šta mu fali, voditelji se nasmejali do suza: Zbog jedne reči Nikola se brzo ispravio! (video)

Jokiću se "omaklo" šta mu fali, voditelji se nasmejali do suza: Zbog jedne reči Nikola se brzo ispravio! (video)

Mondo 01.01.2022
Najbolji igrač NBA za prethodnu sezonu ima probleme kao i svi popularni sportisti, previše navijača ga prepoznaje na raznim mestima. Najbolji igrač NBA za prethodnu sezonu ima probleme kao i svi popularni sportisti, previše navijača ga prepoznaje na… »
/Video/ Urnebesna scena na intervjuu s Jokićem: Ja bih da odem na pivo...ovaj, sok

/Video/ Urnebesna scena na intervjuu s Jokićem: Ja bih da odem na pivo...ovaj, sok

Sportal blic 01.01.2022
Najbolji igrač NBA za prethodnu sezonu ima probleme kao i svi popularni sportisti, previše navijača ga prepoznaje na raznim mestima. I najbolji košarkaš na svetu ima svoje probleme. Nije uvek lako Nikoli Jokiću da izađe iz kuće, ode u kafić… »
Jokić otvoreno za ''Arenu'', hteo da se vrati kući čim je stigao u Denver, otkrio i tajnu uspeha srpskog vaterpola

Jokić otvoreno za ''Arenu'', hteo da se vrati kući čim je stigao u Denver, otkrio i tajnu uspeha srpskog vaterpola

Sportske.net 01.01.2022
Nikola Jokić će prošlu godinu pamtiti po svom istorijskom uspehu u NBA ligi - sjajnim igrama je zaslužio MVP nagradu i tako postao prvi Srbin kome je to pošlo za rukom. I u novoj sezoni je lider Denvera koji zbog problema sa povredama za sada ne… »
‘To je nešto posebno’: Jokić otkrio koja mu je najdraža nagrada, a nije MVP!

‘To je nešto posebno’: Jokić otkrio koja mu je najdraža nagrada, a nije MVP!

Hot sport 01.01.2022
Srpski košarkaš govorio je o dosadašnjoj karijeri. Nikola Jokić se prisetio Olimpijskih igara u Riju gde je sa reprezentacijom Srbije stigao do srebra, što je na njega, ostavilo poseban utisak. – Moja najveća nagrada u košarci koju sam dobio je… »
"Medalja sa Srbijom mi je najveća nagrada" - Jokić o srebru i Riju: Kad je video da su okumili, znao je što su najbolji!

"Medalja sa Srbijom mi je najveća nagrada" - Jokić o srebru i Riju: Kad je video da su okumili, znao je što su najbolji!

Mondo 01.01.2022
Srpski košarkaš dominira NBA ligom kada god je na parketu, a sada se prisetio i velikog rezultata u dresu reprezentacije. Srpski košarkaš dominira NBA ligom kada god je na parketu, a sada se prisetio i velikog rezultata u dresu reprezentacije… »

Vesti dana »