Povezane vesti

Dalila jecala,: pa se obratila ocu nakon nervnog rastrojstva: Rijaliti učesnici zanemeli

Dalila jecala,: pa se obratila ocu nakon nervnog rastrojstva: Rijaliti učesnici zanemeli

Blic 01.01.2022
Dalila Dragjević nije dobila poklon od porodice za Novu godinu, a voditelj joj je rekao da je to zbog toga što poklon kasni. Dalila je zbog ovoga celog dana bila neraspoložena, a u jednom trenutku doživela je emotivni slom, pa je krenula da ruši sve… »
Dalila napala Minu Vrbaški: „Klošarko jedna, ti došla da deliš poklone!?“ (VIDEO)

Dalila napala Minu Vrbaški: „Klošarko jedna, ti došla da deliš poklone!?“ (VIDEO)

Svet & Skandal 01.01.2022
Mina Vrbaški je sa voditeljem ušetala u „Belu kuću“ kako bi zadrugarima podelili novogodišnje poklone. Pre ovog incidenta, Dalila Dragojević , lomila je i histerisala po ekonomskom dvorištu imanja u Šimanovcima, a sve zato što je mislila da… »
Dalila napala Minu Vrbaški! Posle nervnog sloma upala u Belu kuću: Napala je zbog sukoba iz prošlosti

Dalila napala Minu Vrbaški! Posle nervnog sloma upala u Belu kuću: Napala je zbog sukoba iz prošlosti

Blic 01.01.2022
Dalila Dragojević napala je odmah Minu Vrbaški čim je ova ušla u Belu kuću kako bi podelila zadrugarima poklone. - Vidim pokloni se dela. Što nisi meni donela poklon? - pitala je Dalila. - Bila si nevaljala - rekla je Mina. - A što nisi donela sve… »
Haos na imanju: Dalila demolirala ekonomsko dvorište zbog poklona, Dejan u suzama kad je video šta mu je porodica poslala

Haos na imanju: Dalila demolirala ekonomsko dvorište zbog poklona, Dejan u suzama kad je video šta mu je porodica poslala

Blic 01.01.2022
Tokom dodele poklona u "Zadruzi", Dalila Dragojević je pomislila da nije dobila poklon i odmah izletela iz Bele kuće, te odmah počela da histeriše po ekonomskom dvorištu i pravi haos. Zbog njenog napada histerije odmah je reagovalo obezbeđenje, ali… »
Lom i suze u zadruzi! Obezbeđenje kruži oko Dalile, ruši sve pred sobom! Dejan doživeo brodolom zbog porodice i poklona…

Lom i suze u zadruzi! Obezbeđenje kruži oko Dalile, ruši sve pred sobom! Dejan doživeo brodolom zbog porodice i poklona…

Kurir 01.01.2022
Dejan Dragojević dobio je novogodišnji poklon od svoje porodice, te je pred zadrugarima prokomentarisao odnose: - Drago mi je što sam video mamu i brata. Jedva čekam da izađem da sednemo da popričamo o svemu. Ja sam u Novu godinu ušao kao slobodan… »

Vesti dana »