Povezane vesti

Emina Jahović: Pomirila sam se sa Mustafom, ali imam još jedan sudski spor

Emina Jahović: Pomirila sam se sa Mustafom, ali imam još jedan sudski spor

Nova 02.01.2022
Emina Jahović ponovo je u komunikaciji i dobrom odnosu sa bivšim mužem Mustafom Sandalom, sa kojim je zbog alimentacije i na sudu. „Mustafa i ja imamo kontakt sada kao roditelji dva dečka. Pokušavamo da ih vaspitamo i odgajamo na najbolji mogući… »
"Mustafa i ja smo se pomirili, iako imamo još jedan spor" Emina otkrila i da je kupila novu nekretninu: "Ima pogled na more"

"Mustafa i ja smo se pomirili, iako imamo još jedan spor" Emina otkrila i da je kupila novu nekretninu: "Ima pogled na more"

Blic 02.01.2022
Muzička zvezda Emina Jahović može da se pohvali da iza sebe ima uspešnu godinu jer je podigla svoj brend bjuti kozmetike, dok je privatno uspela da dobije brojne bitke i prebrodi probleme koji su joj u nekim trenucima zadavali glavobolju. U iskrenom… »
Mustafa i ja smo se pomirili: Emina Jahović otrkrila - sa bivšim suprugom ima još jedan spor

Mustafa i ja smo se pomirili: Emina Jahović otrkrila - sa bivšim suprugom ima još jedan spor

Večernje novosti 02.01.2022
Foto S. Sarić Poznato je da Emina i njen bivši suprug Mustafa nemaju dobar odnos i da joj on duguje ogroman novac za alimentaciju, piše "Blic". Na koji način usepevaju da sinovima objasne da mama i tata ne komunicraju, Emina objašnjava: - Mustafa i… »

Vesti dana »