Povezane vesti

Delije će se oduševiti kada čuju ovu priču: Ko bi rekao – Volters otkrio ko je uticao na njegov dolazak u Crvenu zvezdu!

Delije će se oduševiti kada čuju ovu priču: Ko bi rekao – Volters otkrio ko je uticao na njegov dolazak u Crvenu zvezdu!

Hot sport 02.01.2022
Navijači Crvene zvezde oduševili su se u avgustu prošle godine, kada je Nejt Volters po drugi put u karijeri obukao dres beogradskog kluba. Sjajni plejmejker je ove sezone jedan od glavnih igrača tima sa Malog Kalemegdana, a u intervjuu za Mondo… »
"Jokić mi je pričao o Zvezdi": Amerikanac otkrio kako je Nikola uticao da crveno-beli dobiju veliko pojačanje

"Jokić mi je pričao o Zvezdi": Amerikanac otkrio kako je Nikola uticao da crveno-beli dobiju veliko pojačanje

Sportal blic 02.01.2022
Plejmejker , , ove sezone je po drugi put zadužio opremu beogradskog kluba. Iskusni organizator igre jedan je od nosilaca tima Dejana Radonjića u tekućoj sezoni, a u opširnom intervjuu za „Mondo“ Amerikanac je otkrio neke zanimljive detalje, poput… »
"Delije" će biti oduševljene! Volters otkrio: Jokić mi pomogao da se odlučim za dolazak u Zvezdu

"Delije" će biti oduševljene! Volters otkrio: Jokić mi pomogao da se odlučim za dolazak u Zvezdu

Večernje novosti 02.01.2022
AdmiralBet ABA League / Dragana Stjepanović Sjajni organizator igre je ove sezone drugi put stigao u klub sa Malog Kalemegdana, a verovatno malo ko zna da mu je MVP najjače lige na svetu pomogao da prvi put odluči da dođe u Beograd. Volters i Jokić… »
Nejt Volters: "Nikola Jokić me doveo do Zvezde!"

Nejt Volters: "Nikola Jokić me doveo do Zvezde!"

Sportske.net 02.01.2022
Jedan od najboljih igrača Crvene zvezde ove sezone otkrio je da je svojevremeno Nikola Jokić imao bitnu ulogu u njegovom prvom dolasku u crveno-bele redove. Volters je u svom drugom mandatu stigao na Mali Kalemegdan kao stasao košarkaš, spreman da… »
Jokić mi pričao o crvenoj zvezdi! Volters za MONDO: U Beogradu sam i zbog Nikole, a Novaka Đokovića još čekam!

Jokić mi pričao o crvenoj zvezdi! Volters za MONDO: U Beogradu sam i zbog Nikole, a Novaka Đokovića još čekam!

Mondo 02.01.2022
Plejmejker Zvezde u prazničnom intervjuu za MONDO otkriva nepoznate detalje, poput svog važnog razgovora sa Jokićem. San o upoznavanju Đokovića još nije ostvario, a bio je blizu... Plejmejker Zvezde u prazničnom intervjuu za MONDO otkriva nepoznate… »

Vesti dana »