Povezane vesti

Ostoja Mijailović: ”U 2022. godini želim da se ne bavimo vankošarkaškim stvarima”

Ostoja Mijailović: ”U 2022. godini želim da se ne bavimo vankošarkaškim stvarima”

Vesti online 02.01.2022
Ostoja Mijailović, predsednik KK Partizan koji je na tu funkciju izabran na još najmanje pet godina, dao je zanimljiv intervju za ”Arenu sport”. Razgovor je počeo neizostavnom temom o povratku najtrofejnijeg evropskog košarkaškog trenera Željka… »
‘To me je najviše razočaralo’: Ostoja Mijailović bez dlake na jeziku o odlasku Trinkijerija iz Partizana, a tek da…

‘To me je najviše razočaralo’: Ostoja Mijailović bez dlake na jeziku o odlasku Trinkijerija iz Partizana, a tek da…

Hot sport 02.01.2022
Ostoja Mijailović otvorio dušu. Predsednik KK Partizan, Ostoja Mijailović, dao je intervju za ‘Arenu sport’, u kojem se dotakao raznih tema i dao odgovore na zanimljiva pitanja. Neizbežno je bilo da se prvi čovek crno-belih priseti Željkovog… »
Mijailović o trinkijeriju: Bolela me je ta nepravda! I danas me boli...

Mijailović o trinkijeriju: Bolela me je ta nepravda! I danas me boli...

Večernje novosti 02.01.2022
Foto: KK Partizan Razgovor za "Arena sport" počeo je povratkom Željka Obradovića u Partizan. - Željkov povratak u Partizan je jedna od najvažnijih stvari koja se desila tokom mog mandata. Da sam u maju ili junu izašao pred javnost i rekao da će se… »

Vesti dana »