Povezane vesti

Tanja Savić: Slobodna sam žena, muškarčina mi ne treba

Tanja Savić: Slobodna sam žena, muškarčina mi ne treba

Nova 02.01.2022
Pevačica Tanja Savić je priznala da se u novogodišnjoj noći rasplakala, ali i da trenutno ne priželjkuje muškarca u svom životu. „Prethodna godina me je naučila da čovek treba da ima kontakt sa lošim ljudima da bismo videli ko smo zapravo mi… »
Tanja Savić raskinula s draškom stanivukovićem? Plakala u ponoć, pa poručila - "Slobodna sam žena"

Tanja Savić raskinula s draškom stanivukovićem? Plakala u ponoć, pa poručila - "Slobodna sam žena"

Mondo 02.01.2022
Tanja Savić je mesecima bila u centru pažnje zbog skandala i navodne afere. Tanja Savić je mesecima bila u centru pažnje zbog skandala i navodne afere. Pevačica Tanja Savić radno je dočekala Novu godinu, a suze u ponoć nije mogla da sakrije… »
Tanja Savić raskinula sa draškom stanivukovićem?! Pevačica šokirala: Slobodna sam žena, mnogo sam patila, sada osećam…

Tanja Savić raskinula sa draškom stanivukovićem?! Pevačica šokirala: Slobodna sam žena, mnogo sam patila, sada osećam…

Kurir 02.01.2022
Pevačica Tanja Savić radno je dočekala praznike, a suze u ponoć nije mogla da sakrije. - Plakala sam u zagrljaju sestre u ponoć jer sam se setila kako smo dočekale prošlu godinu u mom stanu same. Tada deca nisu bila sa mnom i bilo mi je jako… »

Vesti dana »